Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas attālinātais seminārs Kurzemes skolām 30.11.2020. plkst. 16.18

27. novembrī notika Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas attālinātais seminārs Kurzemes skolām.  Tajā piedalījās arī Dundagas vidusskolas EP vēstnieku skolas vēstnieces Krista Kučere, Krista Sudmale un Annija Paula Heiberga, kā arī vēstures skolotāja Līva Irbe.

Attālinātajā seminārā bija iespējams uzklausīt Eiropas Parlamenta deputātu Nilu Ušakovu. Viņš informēja par aktuālo Eiropas Savienībā un stāstīja par savu darbu Eiropas Parlamentā.

Programmas eksperte politoloģe Žaneta Ozoliņa skaidroja parlamentārās demokrātijas izzināšanas cikla mērķus un uzdevumus.

Skolotājus aicināja ieklausīties Kurzemes skolu labajos prakses piemēros, bet skolēniem paralēli bija iespēja piedalīties tiešsaistes simulācijas spēlē par Eiropas vērtībām Latvijā.

Vēstnieces atzina, ka šādi semināri ir interesanti un izzinoši. Meitenes novērtēja iespēju dzirdēt EP deputāta Nila Ušakova stāstīto un virtuāli redzēt Eiropas Parlamenta ēku Briselē, uzzināt iepriekš nedzirdētu informāciju par Eiropas Parlamentu un iespēju diskutēt, uzklausīt vienaudžu viedokļus par  Eiropas vērtībām Latvijā.

Līva Irbe ,
Dundagas vidusskolas vēstures skolotāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com