Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas atklātā stunda «Eiropas Savienība ABC» 21.05.2021. plkst. 12.54

Dundagas vidusskola jau trešo mācību gadu piedalās Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas programmā. Saistībā ar šo projektu trešdien, 21. aprīlī, Dundagas vidusskolas 10.-12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas atklātajā stundā «Eiropas Savienība ABC — fakti, vēsture, dalībvalstis, aktuālais», kas norisinājās attālināti Zoom platformā.

Pirmajā stundas daļā  skolotāja Līva Irbe kopā ar skolēniem strādājot grupās,  raksturoja nozīmīgākos Eiropas Savienības vēstures pagrieziena punktus, analizējot digitālo izstādi «Eiropa un eiropieši no 1950. gada līdz mūsdienām».

Otro stundas daļu vadīja Latvijas Universitātes Politikas zinātnes nodaļas profesore Dr. Žaneta Ozoliņa. Lekcijas tēma bija «Latvija un Eiropas Savienība 2021 un nākotnē». Lektore sniedza atbildes uz tādiem jautājumiem: Kāpēc Latvijai ir svarīgi būt Eiropas Savienībā? Kādēļ katram no mums tas ir svarīgi?

Dundagas vidusskolas skolēni un skolotāja vēlas pateikties Žanetai Ozoliņai par iespēju labāk iepazīt Eiropas Savienību un izprast tās vērtības, prioritātes Latvijas sabiedrības dzīvē.

 

Līva Irbe
Dundagas vidusskolas vēstures skolotāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com