Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dziedošo talantu koncerts Dundagā 01.04.2015. plkst. 11.14

28. III novada dziedošo talantu 5 gadu jubilejas koncerts «Mēs tikāmies martā» notika Dundagā.

Tas bija bagātīgs — gan lirisks, gan dzirkstošs. Uz Dundagu gan nebija ieradies skandalozais jaunais politiķis, kurš enerģiski darbojās Kolkas pasākumā, toties Dundagu bija pagodinājusi pati Solvita Āboltiņa, kurā, uzmanīgāk ieskatoties, varēja atpazīt Smaidu Šnikvaldi. Bravo Smaidai par drosmi!

Vēl atšķirībā no Kolkas uz koncertu pilī nebija ieradušies vismaz pāris dziedošo kolcinieku, nebija arī dziedātājas no Sumburciema ar komandu, taču klāt bija nākuši citi talanti ar saviem priekšnesumiem. Neierastā ampluā uzstājās ansambļa «Sendienas» dāmas. Nekādas lirikas! Situācija kā no dzīves, tikai ar humora piesitienu. Kāpēc nebija kungu? Tāpēc, ka dziesmas nosaukums skanēja «Vīra māte — velna māte». Uzteicama dāmu labās artistiskās dotības un iejušanās tēlā.

Laines Šmites dzidrā balss un lieliskais priekšnesums vienmēr iepriecina. Arī šoreiz publika pelnīti uzgavilēja Lainei par Boba Dilana dziesmas «Make you feel my love» emocionālo izpildījumu, un skatītāju balsojumā viņa ieguva otro vietu.   

Pārsteigumu pilnu un aizraujošu priekšnesumu skatītājiem sagādāja «Kurzemītes daiļavas» Ingas Apškrūmas un Rudītes Baļķītes vadībā. Viņas bija iedvesmojušās no 2012. gada Krievijas nacionālās Eirovīzijas atlases fināla uzvarētājām «Buranovskije babuški» un izvēlējušās arī viņu izvēlēto dziesmu «Party for everbody» un uzstāšanos veidu, protams, pieejot tam visam radoši. Kad uz skatuves, balstoties uz spieķīša uzkliboja sieviņa, kam galvā sarkans vilnas lakatiņš un kurā tomēr varēja atpazīt Ingu, un viņai pievienojās vēl kāda vecmāmiņa — nomaskējusies Rudīte, un uznāca arī astoņas tantes ar lakatiem galvās, neviens nevarēja iedomāties, kas sekos. Taču tad tikai sākās! Spieķīši noderēja vien kā dejai vajadzīgi aksesuāri. Večiņas izrādījās tāds spridzeklis, ka, man smejoties, lija asaras. Ne velti pēc priekšnesuma zāle uzsprāga — tādu ovāciju vētru, šķiet, mūsu pilī neesmu dzirdējusi, tāpat kā skaļu un vienotu publikas aicinājumu uzstāšanos atkārtot. Un ilgi nebija jāgaida — «Kurzemītes daiļavas» bija uz skatuves, atkal dziedot un dejojot. Pilnīgi nenogurdināmas! Protams, viņām arī vislielākais balsu skaits un pirmā vieta. Paldies par radošo un emocionālo priekšnesumu!

Vēl paliek intriga par trešās vietas ieguvējiem. Tie šoreiz bija Linda Pavlovska un Jānis Simsons ar Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu «Tikai nesaki nevienam». Lirisks un romantisks priekšnesums!

Kamēr tika skaitītas balsis, skaista un plaša izvērtās sadziedāšanās — dziedošo talantu konkursos neaizstājamais Valters Laķevics un atraktīvais vakara vadītājs Valdis Šleiners duetā uz skatuves, publika korī — zālē. Elegantā vakara vadītāja Dzintra Tauniņa ar mikrofonu zālē, aicinot tajā dziedāt, atrada ne vienu vien labu dziedātāju, kas varētu būt potenciālais talantu konkursa dalībnieks.

Neapšaubāmi dziedošo talantu konkurss ir viens no visiemīļotākajiem novada pasākumiem. Par to liecināja pārpildītā zāle un publikas lielā ieinteresētība, atbalsts un līdzi jušana uz skatuves notiekošajam. Protams, arī krietnais dziedošo talantu pulks.

Paldies viņiem par uzdrīkstēšanos! Īpašais paldies Inorai Sproģei par viņas mīlestību, neatlaidību un mērķtiecību, katru gadu gādājot par to, lai dziedošo talantu koncerts notiktu!

Diānas Siliņas teksts, Visvalža Biezbārža foto

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dziedošo talantu koncerts Dundagā

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com