Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas vidusskolai piešķir «eTwinning Skola» statusu 11.11.2021. plkst. 08.48

Dundagas vidusskola ir starp 22 Latvijas izglītības iestādēm, kurām šogad piešķirts Eiropas līmeņa «eTwinning Skola» statuss. Oktobra beigās šīs izglītības iestādes beidzot saņēma arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – «eTwinning Skola» atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas (Mariya Gabriel) pateicības vēstuli.

Dundagas vidusskola ir starp tām 2935 iestādēm visā Eiropā, kam eTwinning Centrālais atbalsta dienests šī gada aprīlī uz diviem gadiem piešķīra «eTwinning Skola» statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Konkursa kārtībā augsto atzinības zīmi piešķīra iestādēm, kurās darbojas aktīvu skolotāju komandas, kas īsteno eTwinning sadarbības projektus, skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību.

Dundagas vidusskola eTwinning skolu sadarbības tīklā darbojas kopš 2005. gada. Kopumā skolā īstenoti 58 nacionāla un starptautiska mēroga sadarbības projekti un kopienā iesaistījušies 12 skolas pedagogi, kā arī skolas vadība. Viņu īstenotie sadarbības projekti ieguvuši ne tikai nacionālā mēroga atzinību, bet arī Eiropas kvalitātes sertifikātus. Pēdējā gada laikā pedagogi ir aktīvi apmeklējuši profesionālās pilnveides mācības – paplašinājuši savas zināšanas par IKT rīku lietojumu, projektu plānošanu, savstarpējo atbalstu, lai palīdzētu skolēniem ikdienā jēgpilni izmantot modernās tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot gan skolēnu prasmes, gan motivāciju.

Kopumā Latvijā eTwinning Skola statusu ir ieguvušas 47 izglītības iestādes, pārstāvot dažādas pilsētas un novadus. Pedagogi, kuri iesaistījušies eTwinning, var meklēt atbalstu gan pie savas skolas kolēģiem, gan pedagogiem citās izglītības iestādēs, gan eTwinning vēstniekiem. Talsu novadā darbojas divas eTwinning vēstnieces – Iveta Milta (Dundagas vidusskola) un Irina Statņuka (Talsu 2. vidusskola). eTwinning vēstnieks ir pieredzējis pedagogs, eTwinning projektu īstenotājs un padomdevējs, kas regulāri dalās savā pieredzē un vada nodarbības citiem eTwinning pedagogiem. Vēstnieku kontaktinformāciju var atrast lapā https://etwinning.lv/komanda/.

Sīkāku informāciju par iespējām var iegūt portālā https://etwinning.lv/etwinning-skola/.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com