Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauniešu burziņš un filma «Ghetto Games» 14.02.2014. plkst. 14.10

Sestdien, 22. II, Dundagas pilī  jauniešu burziņš.

Plkst. 15.00 tikšanās ar Dundagas ielu vingrotājiem, paraugdemonstrējumi un izmēģinājumi.
Plkst. 16.00  Ghetto Games  dokumentālā filma «Tas ir tikai sākums».
Ja gribi zināt, kas notiks pēc tam, noteikti atnāc!Sestdien, 22.  II, plkst.  16.00 Dundagas pilī vienlaikus ar gandrīz 100 Latvijas novadu kultūras namiem un kinoteātriem izrādīs Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games 2013. gada dokumentālo filmu.

Filmas treileri:


Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atklāj: «Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013. gada  aizvadītajiem notikumiem. Mūsu aktivitātēs ikvienam stāstām, ka katram ik rītu dotas divas izvēles: celties vai turpināt gulēt. Celties, lai piepildītu savus mērķus un padarītu pasauli labāku, vai paslinkot un pagulēt vēl kādu stundiņu. Ghetto Games kustība ir par kaislību, kas motivē celties, par motivāciju augt un cīnīties — par motivāciju dzīvot dzīvu dzīvi!»

Ghetto Games piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, jo, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumu, dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistījusi ap 50000 dalībnieku un sekotāju. Savukārt 2014. gadā Ghetto Family sāk veidot jauniešu programmu Ghetto Alianse, kurā rīkos vairāk nekā 200 apmācību un sporta aktivitāšu visā valstī.

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
filma, pils, jauniešiem, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com