Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pagasta aktīvākā iedzīvotāja izaicinājums 08.12.2021. plkst. 08.50

Ir noslēdzies pēdējais no Dundagas pagasta aktīvākā iedzīvotāja izaicinājuma posmiem. Rudens posms norisinājās no 1. līdz 30. novembrim. Šajā posmā piedalījās 9 dalībnieki, kopā pieveicot 1394,78 kilometrus. Populārākās aktivitātes, kā jau visos posmos, bijusi pastaiga un skriešana. Rudens posmā visvairāk kilometrus pieveica un pirmo vietu ieguva Edijs Tropiņš ar 348 km, otro vietu ar 323,2 km ieguva Diāna Kristiņa, un trešajā vietā — Kārlis Rutkis ar pieveiktiem 240 km. Paldies arī Ilzei Iesalniecei-Brukingai, Leldei Bēķei, Ingai Bēķei, Ansim Zaueram un Edgaram Tīfentālam par aktīvu iesaistīšanos rudens posmā!

Noslēdzoties rudens posmam, pienācis laiks atskatīties uz visā gadā paveikto. Kopā esam pieveikuši 6938,94 km, veicot dažādas aktivitātes – slēpojot, skrienot, braucot ar riteni un pastaigājoties. Vispopulārākā aktivitātes visa gada garumā bijusi skriešana. Lielākā daļa dalībnieki piedalījās visos izaicinājuma posmos. Par Dundagas pagasta aktīvāko gada iedzīvotāju kļuva Diāna Kristiņa, kura visa gada laikā pieveica 1284,44 km, otro vietu ieguva Edijs Tropiņš ar 1019,74km un trešo vietu ieguva Jānis Langzams ar 694,92km. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar balvām. Liels paldies visiem izaicinājuma dalībniekiem, kuri šogad bija aktīvi un iesaistījās!

Šāda veida izaicinājums visa gada garumā norisinājās pirmo reizi, tādēļ labprāt saņemtu ieteikumus un atsauksmes. Rakstiet uz  edgars.tifentals@dundaga.lv, lai nākamā gada izaicinājumu mēs kopā pilnveidotu un padarītu interesantāku! Tiekamies nākamā gada izaicinājumā, kā arī citās sportiskās aktivitātēs!

 

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com