Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas pagasta aktīvākā iedzīvotāja izaicinājums 2022 04.03.2022. plkst. 14.47

Arī šajā gadā norisināsies Dundagas pagasta aktīvākā iedzīvotāja izaicinājums, kura laikā dalībnieki dodas pastaigās, skrien, brauc ar riteni, nūjo, lai pieveiktu pēc iespējas vairāk kilometru. Izaicinājumam būs 4 posmi – ziemas, pavasara, vasaras un rudens. Katra posma trīs labākie tiks apbalvoti ar medaļām, bet gada aktīvākie saņems kausus un balvas.

Noslēdzies pirmais jeb ziemas izaicinājuma posms, kas norisinājās no 1.februāra līdz 1.martam. Šajā gadā piedalīties izaicinājumā un sekot līdzi citu panākumiem, varēja aplikācijā Strava. Pirmajā posmā pieteikušies bija 13 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa aktīvi iesaistījās, kopā pieveicot 1506,2 kilometrus.

Šajā posmā pirmie trīs aktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti ar medaļām. Pirmo vietu ieguva Edijs Tropiņš ar pieveiktiem 365.3 km, otrajā vietā – Dinija Fīrmane ar 357,2km un trešajā vietā – Rūta Bogdane  ar 215.2km. Paldies arī pārējiem dalībniekiem – Dinai Kristiņai, Ansim Zaueram, Ingai Bēķei, Leldei Bēķei, Jānim Langzamam un Lainei Neilandei.

Nākamais pavasara posms norisināsies no 1.aprīļa līdz 1.maijam. Sekojam līdzi informācijai, baudām atnākušo pavasari un turpinām būt aktīvi.

 

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com