Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novadā taps jaunatnes darba stratēģija 24.11.2017. plkst. 10.00

22. un 23. novembrī Rāmavas muižā notika Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētais apmācību  seminārs par plānošanas dokumentu darbam ar jaunatni izstrādi pašvaldībās. Apmācības notika septiņu pašvaldību  darbiniekiem projektā «Jaunatnes darba kvalitātes celšana savā pašvaldībā».

Šoreiz apmācībās dalībnieki ieguva gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas stratēģisko plānošanas dokumentu izstrādē un ieviešanā pašvaldībās.

Pieredzē par jaunatnes darba plānošanas dokumentu izstrādi un  ieviešanu Jūrmalā dalījās Jūrmalas jaunatnes lietu speciāliste  Līva Karlsone. Savukārt ar dokumentu izstrādes juridisko bāzi un praktiskiem ieteikumiem iepazīstināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vecākais eksperts Andris Eglītis. Semināra dalībnieki arī savstarpēji dalījās pieredzē un ieteikumos darbā ar jauniešiem.

Seminārā laikā katra pašvaldība sagatavoja plānošanas dokumenta izstrādes darba uzdevumus  un laika plānu, lai katra projektā iesaistītā pašvaldība līdz nākamā gada aprīlim varētu sagatavot  rīcības plānu darbam ar jaunatni savā novadā. 

Projektā Jaunatnes darba kvalitātes celšana savā pašvaldība iesaistītas septiņas pašvaldības — Dundaga, Kocēni, Valmiera, Saulkrasti, Limbaži, Brocēni un Auce. Projektā no Dundagas novada pašvaldības iesaistīta Tamāra Kaudze, Inguna Pekmane un Ieva Kristiņa. Projekts ilgst no 2017. gada februāra līdz 2018. gada maijam.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com