Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novada atbalsta biedrības projekts iekļuvis «If» Drošības fonda finālā 25.10.2016. plkst. 14.29

Dundagas novada atbalsta biedrības iesniegtais projekts If Drošības fonda projektu konkursā iekļuvis labāko vienpadsmit projektu starpā. No Kurzemes finālā vēl tikai iekļuvis arī Kuldīgas biedrības «Grants 29» projekts. Līdz 6. XI ikviens atbalstītājs var balsot par projektiem, jo trīs visvairāk balsu ieguvušie projektu iesniedzēji katrs saņems 1000 eiro tā īstenošanai.

Dūmu detektori un signalizācija drošībai

Īstenojot Eiropas Savienības fonda projektu, 2014. gada nogalē atklāja Dundagas Brīvā laika pavadīšanas centru. Tas darbojas bijušajā Dundagas tautas nama ēkā, kuras atjaunošanai joprojām vajag lielus  ieguldījumus.

Patlaban centru pārsvarā apmeklē skolas vecuma bērni, jaunieši, kā arī citi novada iedzīvotāji, un tā ir vienīgā vieta, kur pieejamas dažādas saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, galvenokārt dažādas galda spēles, arī tenisa, novusa galdi, gaisa hokejs. Lai centra apmeklētājiem būtu droša vide, jāmeklē papildfinansējums, jo telpās ir ierīkota neliela virtuves zona, kurai nav nedz signalizācijas, nedz dūmu detektoru.

Jebšu ēka atrodas pagasta centra nomalē, apmeklētāju skaits aug un drošības jautājums ir kļuvis ļoti aktuāls. Lai šo lietu risinātu, atbalsta biedrība iesniegusi projekta pieteikumu If Drošības fonda konkursā.

Balsot par biedrības projektu var If Apdrošināšanas Facebook vai Draugiem.lv profilā, atzīmējot pie konkrētā projekta attēla  «Man patīk» vai «I like». Trīs finālisti, kas līdz 6. XI  plkst. 23.59 būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu, katrs savam projektam iegūs no If Drošības fonda līdz 1000 € finansējumu (iekļaujot PVN). Projekta uzvarētājus paziņos 7. XI.

Citos If Drošības fondā iesniegtajos projektos finansējums paredzēts gan videokameru, gan dūmu detektoru un stūra sargu iegādei, kā arī kāpņu izbūvei vai to uzlabošanai. Pirmajā kārtā savus projektus 1000 € finansējuma iegūšanai kopumā iesniedza rekordliels organizāciju skaits — 45.


Saites uz balsošanu https://www.if.lv/drosibasfonds

 

Daiga Bluķe,
If Apdrošināšanas komunikācijas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
drošība, projekti, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com