Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu panākumi Valsts konkursā 25.01.2019. plkst. 08.22

2019. gada 21. janvārī, profesionālās izglītības kompetences centrā «Ventspils Mūzikas vidusskola» notika 2018./2019. mācību gada Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas «Sitaminstrumentu spēle» Valsts konkursa II kārta. Mūsu skolu pārstāvēja skolotājs Gundars Lintiņš ar audzēkņiem: Ralfu Kučinski, Robertu Ludeviku, Edgaru Šmēdiņu un Arnoldu Bergmanu, koncertmeistars Valdis Tensons.

Šajā reģionālajā sacensībā satikās Engures Mūzikas un mākslas skolas, Ventspils Mūzikas vidusskolas, Talsu Mūzikas skolas un Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi. Žūrijas sastāvā bija Elvijs Endelis – sitaminstrumentu spēles pedagogs un LNOB orķestra mūziķis, Dainis Brauns – PIKC «Ventspils Mūzikas vidusskola» Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles nodaļas vadītājs un šīs pašas izglītības iestādes direktors Andris Grigalis.

Žūrijas un publikas vērtējumam uzstājās 18 audzēkņi. Mūsu puiši saņēma augstu novērtējumu, apsteidzot Ventspils un Engures audzēkņus: I grupā ar 20 punktiem, maksimālai iespējamais punktu skaits – 25 punkti, 3. vietu guva Ralfs Kučinskis, II grupā  Edgars Šmēdiņš ar 22 punktiem un Roberts Ludeviks ar 23,33 punktiem – abi ieņēma 2. vietu. Bet III grupā Arnolds Bergmans ar 19 punktiem ierindojās 3. vietā.

Uz Valsts konkursa fināla kārtu Rīgā, kas paredzēta februāra otrajā nedēļā, izvirzīti četri Talsu Mūzikas skolas audzēkņi un divi no dundadzniekiem — Ralfs Kučinskis un Roberts Ludeviks.

Svinam uzvaru un spraigi gatavojamies III konkursa kārtai.

 

Dace Čodera,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS, skola, mūzika
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com