Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas Mākslas un mūzikas skola saņem dāvinājumu no SIA «Kurekss» 01.06.2021. plkst. 09.46

Saskaņā ar dāvinājuma (ziedojuma) līgumu SIA «Kurekss»” dāvina Dundagas novada pašvaldībai naudas līdzekļus 10290,10 apmērā Dundagas novada pašvaldības iestādes — Dundagas Mākslas un mūzikas skolas sniegtās izglītības kvalitātes un konkurētspējas paaugstināšanai.

Dāvātais finansējums paredzēts izglītības iestādes instrumentārija papildināšanai un izglītības procesa nodrošināšanai tik ļoti nepieciešamās datortehnikas un programmatūru iegādei. Šobrīd notiek 3 ksilofonu Adams XSLD 35, 2 klasisko koncerta ģitāru  Alhambra & C, 7 portatīvo datoru, kā arī Microsoft Office Home and Business programmatūras licenču iegāde.

Pateicoties dāvinājumam, profesionālās ievirzes izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņiem būs iespēja mājās vingrināties melodiskā sitaminstrumenta – ksilofona spēlē, profesionālās ievirzes izglītības programmas Ģitāras spēle izglītojamo rokās nonāks augstas klases, kvalitatīvi mūzikas instrumenti, kādi līdz šim DMMS nav bijuši pieejami. Jaunos mūzikas instrumentus novērtēs sitaminstrumentu spēles pedagoga Gundara Lintiņa audzēkņi, kuri arī līdz šim ar augstiem panākumiem pārstāvējuši Dundagas vārdu tuvu un tālu pasaulē dažādos konkursos, kā arī ar veiksmīgu uzstāšanos kuplinājuši daudzos svētku koncertus. Šajā mācību gadā DMMS darba gaitas ir uzsākuši ģitārspēles pedagogi Maruta Zemture un Andrejs Zemturis, kuri līdz šim ir strādājuši profesionālās ievirzes izglītībā Rojā un Mērsragā – abi rezultatīvi pedagogi, kuru audzēkņu veikums ir augstu novērtēts Valsts konkursos. Dundadznieku sniegums un rezultāti mācību gada noslēguma pārbaudījumos, kā arī izglītības programmas noslēguma eksāmenos ģitārspēlē iezīmē pozitīvu tendenci un izglītojamo progresu jau viena apmācības gada laikā, tāpēc ar nepacietību gaidām jaunās ģitāras, kas jauno izpildītāju radošo, muzikālo sniegumu noteikti spilgtinās. Ceram uz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos, lai pēc mācībām klātienē DMMS audzēkņi var atsākt uzstāties publiskos pasākumos, jo katram mūziķim tas ir svarīgi un, domāju, publikai būs, ko novērtēt.

Iegādājoties 7 portatīvos datorus, izglītības iestādē beidzot ir nodrošinājums ar datortehniku katrā no skolas nodarbību telpām. Turpmāk mācību procesā jaunos datorus varēs izmantot: Ģitāras spēles klasē; Pūšaminstrumentu un 3. klavierklasē; Kora klasē; Gleznošanas klasē; Darbs materiālā klasē, Zīmēšanas klasē, kā arī viens dators tiks nodots Kolkas izglītojamo un pedagogu lietošanā.

SIA Kurekss atbalsts DMMS ir plašs solis tuvāk šobrīd definētajai izglītības iestādes vīzijai par mūsdienīgu profesionālās ievirzes izglītības iestādi mākslā, mūzikā un dejā, kas, dinamiski attīstoties, kļūs par vienu no labākajām un konkurētspējīgākajām profesionālās ievirzes mācību iestādēm Kurzemes reģionā.

Pateicība SIA Kurekss vadībai, SIA Kurekss valdes priekšsēdētājam Jānim Apsītim personīgi un visai uzņēmuma komandai Dundagas Mākslas un mūzikas skolas saimes vārdā, paldies sūta skolas pedagogu kolektīvs, paldies esošo un vēl nākotnes DMMS izglītojamo vārdā – «Kopā mēs varam!»

 

Dace Čodera,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

    

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
DMMS, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com