Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagā notiek mākslas plenērs «Rudens saule» 04.10.2017. plkst. 15.14

Valsts sociālās aprūpes centra «Kurzeme» filiāle «Dundaga» šodien rīko mākslas plenēru «Rudens saule». Dundagā viesosies turpat simts plenēra dalībnieki no desmit Kurzemes un Zemgales sociālās aprūpes centriem, lai savos darbos atspoguļotu šī gada plenēra tēmu «Rudens apglezno Dundagu».

Mākslas plenērs «Rudens saule» aizsākās pirms trīs gadiem Tukuma novada Ķīšu aprūpes centrā. Plenēra uzvarētāji iegūst ceļojošo cepuri — speciāli šim plenēram izgatavotu balvu, kas katru gadu ceļo pie uzvarētāja, kuram jāorganizē nākamā gada mākslas pasākumu.

Pagājušā gadā plenērā Dundagas aprūpes centra dalībnieki ieguva 1. vietu, tādēļ šogad tas norisinās Dundagā. Dalībnieku veikumu vērtēs žūrijas komisija, kurā darbosies Dundagas novada Mākslas un mūzikas skolas pedagoģes Linda Celma un Dace Čodere, bet atsevišķu vērtējumu sniegs arī bērnu žūrija — Samanta Dzīle. Tāpat īpaši atzīmēs plenēra jaunāko un vecāko dalībnieku.

Pirms ķerties pie papīra un otām, mājinieki viesus sveica ar īsu ieskatu Dundagas pils senākajā vēsturē, skečā izspēlējot teiku par Zaļo jumpravu.

Dundagā par pasākuma dalībniekiem rūpējas Valsts sociālās aprūpes centra «Kurzeme» filiāles «Dundaga» sociālās darbinieces Dace Muņķevica un Gunita Ozoliņa.

Žūrija par labākajiem atzina sociālā  aprūpes centra Kurzemes filiāļu «Liepāja», «Veģi»  un «Dundaga» darbus, bet bērnu žūrijas balvu saņēma Zemgales filiāles «Ziedkalni»  darba autors.

Plenēra noslēgumā Dundagas novada pašvaldības izpilddirektors Gatis Ralle  katram centram, kas piedalījās plenērā, pasniedza Janīnas Kursītes grāmatu «Diždundaga».

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com