Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagā atkal divas aptiekas 23.10.2014. plkst. 08.37

17. X Dundagā, Pils ielā 6, uz 55. «Latvijas aptiekas» atklāšanu pulcējās vairāki dundadznieki.

Nekādas lentes griešanas gan nebija, bet atklāšanas runu teica «Latvijas aptieka valdes loceklis Ilmārs Pajuste. Viņš apliecināja, ka nu jau kādu mēnesi ir mūsu novadnieks, jo deklarējies Mazirbē, kur arī pavada krietnu laiku no savas dzīves. Ar lepnumu I. Pajuste atzina, ka «Latvijas aptieka» Dundagā ienesīs farmāciju jaunā kvalitātē. Te būs gan atlaides, gan akcijas un kuponi — viss kā lielpilsētā.

«Latvijas aptiekas» komercdirektores vietniece mārketinga jautājumos Zita Jēkabsone solīja, ka, sākot ar novembri, katru mēnesi dundadznieku pastkastēs būs avīze «Latvijas Aptieka», kas informēs un izglītos lasītājus. To varēs paņem arī katrs, kas aptiekā ienāks. Avīzē parādīsies dažādi kuponi, ko pēc tam varēs šeit izmantot. Aptiekā paredzētas dažāda diagnostika, piemēram, 27. X varēs pārbaudīt kaulu blīvumu. Pensionāru kluba «Sendienas» un senioru biedrības «Dundangas Sendienas» dalībniekiem «Latvijas aptieka» dāvināja īpašas čeku grāmatas, ko varēs lietot līdz 30. X. Iepērkoties aptiekā, čeku grāmatiņas ļaus ietaupīt, lai naudas pietiktu citām izklaidēm. Līdz mēneša beigām visiem medikamentiem 10% atlaide. Kā uzsvēra Z. Jēkabsone, tas ir rets gadījums. Sanākušie dāvanā saņēma «Latvijas aptiekas» sudraba karti, ar ko iepērkoties veidot uzkrājumus gan aptiekā, gan «Veselības centrā 4», gan Medicīnas sabiedrībā «ARS», gan MFD veselības grupā, gan Latvijas Jūras medicīnas centrā. I. Pajusti, Z. Jēkabsoni un aptiekāri Inu Vīksnu sveica arī tuvākie kaimiņi no SIA «Dundagas Veselības centrs» un Neatliekamās medicīniskās palīdzības, kā arī «Sendienu» un biedrības «Dundangas Sendienas» pārstāves. Dace Kurpniece atzinās, ka ieradusies kā privātpersona, atsaucoties ielūgumam, un teica, ka krietnu laiku šeit bijusi tikai viena aptieka un to izjutuši visi. Dundagā noteikti vajag divas aptiekas!

Kā vēlāk sarunā sacīja I. Pajuste, jebkuros konkurences apstākļos ieguvējs ir patērētājs. Viņš arī solīja, ka aptiekā būs grāmata, kur ierakstīt pateicības, ieteikumus un arī sūdzības. To varēs izdarīt arī, sūtot vēstuli pa e-pastu. «Ja nu kāds vēlēsies rakstīt vēstuli uz papīra, visu cieņu, izlasīsim arī to!» noteica I. Pajuste.

Lai «Latvijas aptiekai» Dundagā veicas!

Diāna Siliņa

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Aptiekas atklāšana

Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com