Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagā aizvadīti Latvijas kausa Kurzemes reģiona posmi spēka trīscīņā un spiešanā guļus 10.10.2023. plkst. 08.36

7. oktobrī Dundagā norisinājās Ziemeļkurzemes kauss spēka trīscīņā, kā arī paralēli notika Kurzemes kauss spiešanā guļus. Šīs sacensības bija Latvijas kausa 9. un 10. posms, kopā pulcējot 135 dalībniekus no visām Baltijas valstīm.

Dalībnieku vidū bija arī mājnieki – sporta kluba  „Dandijs” sportisti, kuri izmantoja priekšrocību, ka sacensības notiek Dundagā, un startēja ar labiem panākumiem. Spēka trīscīņā pirmo vietu savā svara kategorijā izcīnīja Samanta Dzīle, Edgars Tīfentāls un Nauris Blaubergs, kurš arī bija absolūti labākais juniors. Otro vietu ieguva Lauris Krišjānis, bet trešo vietu savā svara kategorijā izcīnīja Ralfs Burka un Niklāvs Krūmiņš. Sīvā cīņā par medaļām un, diemžēl piekāpjoties konkurentiem, ceturtā vieta Arnoldam Bergmanam.

Tāpat pirmās sacensības aizvadīja sporta kluba  „Dandijs” sportists Ernests Šmediņš, kurš savā grupā ierindojās piektajā vietā. Spiešanas guļus disciplīnā tikmēr pirmā vieta jau iepriekš minētajai trijotnei – Samantai, Edgaram un Naurim. Trešo vietu izcīnīja Ralfs Burka un Lauris Krišjānis, savukārt ceturto vietu ieguva Arnolds Bergmans. Niklāvs Krūmiņš un Ernests Šmediņš ierindojās piektajā vietā savas svara kategorijas grupās.

Komandu vērtējumā Kurzemes kausa spiešanā guļus ieskaitē sporta klubam „Dandijs” piektā vieta, bet uzvaru izcīnīja sporta klubs „Rembate”, aiz sevis atstājot Liepājas komandu „Libava Powerlifting” un Bauskas komandu. Ziemeļkurzemes kausā spēka trīscīņā komandu ieskaitē sporta klubs „Dandijs” ierindojās augstajā otrajā vietā, atpaliekot tikai no citas Kurzemes komandas – „Libava Powerlifting”.

Ziemeļkurzemes kauss spēka trīscīņā bija arī pēdējais posms Latvijas kausā, kur lielajā kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Aizkraukles sporta centra komanda, aiz sevis atstājot Valmieras komandu „Spēka pasaule”, trešo vietu ieguva sporta klubs „Dandijs”, kas visa gada garumā spēja cīnīties ar dalībnieku skaita un arī administratīvo teritoriju ziņā lielākām komandām, spējot parādīt, ka arī Dundagas pagastā aug spēcīgi sportisti, kuri var būt starp top komandām Latvijā.

Paldies atbalstītājiem: Pāces vilnas fabrikai, „Oshee Latvia”, Talsu novada pašvaldībai, Dundagas Kultūras pilij, Dundagas Rezidencei par iespēju sportistiem apmeklēt un nobaudīt gardos ēdienus un Dundagas vidusskolai par iespēju organizēt tik liela līmeņa sacensības!


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Latvijas kausa Kurzemes reģiona posmi spēka trīscīņā un spiešanā guļus

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com