Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Dun-dang» senioru dejotāju neparastā jubileja 17.12.2015. plkst. 11.30

5. XII pēcpusdienā piecos deju kolektīva «Dun-dang» senioru grupa kopā ar draugu kolektīviem no Ances, Cēsīm, Kabiles, Kandavas, Kuldīgas, Rīgas un Talsiem pilī ar koncertprogrammu «Ripo tvaika bānītis» godam nosvinēja 5 gadu jubileju.

Skatītāja Inta Grīnīte sacīja, ka ilgi Dundagā nav piedzīvots tik interesants koncerts — skatuve kļuvusi par vilciena staciju un peronu, bet skatītāji — par pasažieriem. Viņa augstu novērtēja gan dejotāju uzstāšanos, gan Santu Sulu stacijas administratores lomā, kura demonstrēja īstu improvizācijas meistarklasi, sarunājoties ar dejotājiem. Arī Ingas Apškrūmas spēja iejusties dažādos tēlos bijusi apbrīnas vērta! «Mūsējie sit pušu lielos māksliniekus!» atzina Inta.

Baiba Tendere ,arī koncerta skatītāja, priecājās par runām duņdžiņu mēlē. Tāds bijis  Ilzes Petrovicas un Anitas Lavrenovas asprātīgais dialogs, kā arī Mārītes Jurčas sacerētie  humorpilnie apsveikumi pārējiem deju kolektīviem.   

Kā pastāstīja viena no pasākuma dalībniecēm Inga Apškrūma, gribējies, lai koncerts būtu interesants, tāpēc visi organizatori — Rudīte Baļķīte, Santa Sula, Valdis Šleiners un viņa pati — likuši galvas kopā un domājuši, kā deju kolektīva vadītājas Daces Treinovskas ideju par bānīti  «ieģērbt» atbilstoši jubilejas tēmai.

Tas tiešām organizatoriem izdevies lieliski! Tik sajūsminātas atsauksmes par kādu pasākumu nemaz neskan bieži. Paldies Rudītei, Santai, Ingai un Valdim!

Paldies arī mūsu šarmantajiem «Dun-dang» senioriem! Novēlam viņiem arī turpmāk  vieglu dejas soli!

Diānas Siliņas teksts, Rūtas Birzgales un Visvalža Biezbārža foto

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Senioru deju kolektīva «Dun-dang» jubilejas koncertā

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com