Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Dun-dang» Cēsu pilsētas svētkos 05.08.2014. plkst. 16.25

No 25. līdz 27. VII Cēsīs notika  pilsētas svētki, uz kuriem Dundagas senioru deju kolektīvs «Dun-Dang» jau pavasarī saņēma ielūgumu piedalīties. Neviens vēl nenojauta, cik liels pārbaudījums ar sauli un karstumu būs jāpiedzīvo. Dejotāji ir īpaši cilvēki, kuri var izturēt visu — gan karstumu, gan aukstumu, gan lietu un, ja vajadzēs, arī sniegā tie spēs dejot. Viņu galvenais moto ir sagādāt citiem prieku. To dancotāji pierādīja arī Cēsīs.

Mūsu deju kolektīvs piedalījās divos koncertos — Cēsu pils parkā un Vesalavas muižas parkā. Karstums bija tuvu +30°C, toties smaids un līksmība nezuda dejotāju sejās. Ne velti senioru deju festivāla koncerta nosaukums bija «Kam nav 100, tas var!». Un mūsējie varēja! Par to, cik litru ūdens izdzerts mēģinājuma un koncerta laikā, vēsture klusē.

Kur darbs, tur arī atpūta. Notika ekskursija pa Cēsu vecpilsētu, jauno Vidzemes koncertzāli «Cēsis», kā arī tika apmeklēta «Cēsu alus» darītava, kur dejotāji uzzināja, kā top alus, kā var uzpūst alus pudeli un, protams, alus degustācijas. Vakara un rīta atpūtas stundās veldze tika meklēta Niniera ezerā.

Paldies kolektīvam un tās vadītājai Dacei Treinovskai par izturību un dejotprieku!

           

Ruta Bērziņa

Baibas Dūdas foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dundagas senioru deju kolektīvs «Dun-Dang»

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com