Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Diena kopā ar bibliotēku» 11.03.2014. plkst. 16.31

Šāda nosaukuma fotoizstāde no 5. līdz 22. III apskatāma Kolkas tautas namā. Izstāde tapusi sadarbībā ar fotomākslinieku Imantu Urtānu. 

Kāds ir 21. gadsimta bibliotekārs? Bibliotekārs šodien ir gan informācijas speciālists, gan, tāpat kā senāk, cilvēks, ar kuru mēs varam parunāt par vienu no savām intīmākajām nodarbēm — lasīšanu.

Bibliotekārs zina, ko mēs lasām, tāpēc viņš zina par mums vairāk nekā daudzi citi cilvēki. Bibliotekārs ir medijs starp mums un pasaules kultūras mantojumu. Bet bibliotēka nav tikai mantojuma krātuve. Tā ir arī ir komunikācijas centrs, un bibliotekārs ir šīs komunikācijas moderators.

Portretos redzamās sejas nav profesionālas laipnības maska, ko uzliek saskarsmē ar klientu. Tās pauž prieku, rūpes, izbrīnu, pārliecību, misijas apziņu, aicinājumu, ieinteresētību, jā, arī nogurumu. 21. gadsimtā, ieejot bibliotēkā, mūs joprojām sagaida cilvēks, sagaida  bibliotekārs.

Imants Urtāns ir viens no pazīstamākajiem Latvijas fotomāksliniekiem, vairāku nozīmīgu projektu autors, kura personālizstādes, publikācijas grāmatās un tīmeklī, kā arī darbs mūzikas albumu noformēšanā nav paslīdējis garām nevienam vizuālās kvalitātes pazinējam un cienītājam. Imanta Urtāna fotogrāfijas saņēmušas medaļas un godalgotas vietas arī vairākos starptautiskos konkursos.

 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Kolka, izstāde, tautas nams, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com