Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Delna» aicina skolas iesaistīties «Skolēnu līdzdalības tīklā» 03.06.2021. plkst. 08.51

«Sabiedrība par atklātību – Delna», turpinot veiksmīgo rudens projektu «Īsteno savu ideju skolā!», aicina aktīvas skolas visā Latvijā iesaistīties projektā «Skolēnu līdzdalības tīkls». Pieteikšanās līdz 18. jūnijam, projektu uzsāksim rudens semestrī, projekts notiks tiešsaistē, tā nodrošinot vienādas iespējas piedalīties ikvienai skolai Latvijā.

Projektā iesaistīsim vismaz 20 skolas – skolēnus un skolotājus, kuri ir gatavi visu 2021. gadu aktīvi strādāt un iegūt jaunu pieredzi.

«Skolēnu līdzdalības tīkls» nodrošinās iespēju piedalīties informatīvās un praktiskās nodarbībās ar Latvijas un ārvalstu ekspertiem par to, kā sekmēt skolēnu pilsonisko aktivitāti gan skolās, gan pašvaldībās, kā veicināt lēmumu pieņemšanas atklātību, kā arī, kā skolām piesaistīt finansējumu no vietējiem uzņēmējiem un pašvaldībām skolu līdzdalīgās budžetēšanas projekta īstenošanai.

Skolām – skolēniem un skolotājiem — būs iespēja izstrādāt darbības plānu skolēnu iesaistei skolas un pašvaldības aktivitātēs, apmainīties ar idejām un pieredzi ar citām līdzdalības tīkla skolām.

Lai uzzinātu vairāk par projektu un to, kāpēc skolām vērtīgi iesaistīties, aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā «Kāpēc iesaistīt skolēnus lēmumu pieņemšanā» 8. jūnijā plkst. 13.00–14.30, sīkāka informācija Delnas Facebook lapā ->.

 

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/472574180713414

Projekta informācija mājaslapā: https://delna.lv/lv/2021/05/25/delna-aicina-skolas-iesaistities-projekta-skolenu-lidzdalibas-tikls/

 

Inese Tauriņa,

«Sabiedrības par atklātību – Delna» direktore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com