Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas jāreģistrē visiem novada iedzīvotājiem 15.11.2021. plkst. 14.18

Jau 2017. gadā tika apstiprināti Ministru kabineta noteikumi par decentralizēto kanalizācijas iekārtu apsaimniekošanu un reģistrēšanu. Tie paredz, ka līdz šī gada beigām it visiem decentralizēto notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas sistēmu īpašniekiem pilsētu un pagastu teritorijās savas iekārtas ir jāreģistrē pašvaldībā.

Līdz 31. decembrim visiem decentralizēto notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas sistēmu īpašniekiem savas iekārtas ir jāreģistrē  pašvaldībā. Iedzīvotāji tiek aicināti reģistrēt iekārtas, iesniedzot iesniegumu savas attiecīgās teritorijas ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam.

Talsu novadā tie ir SIA «Talsu ūdens» (bijušā Talsu novada teritorija), SIA «Rojas DzKu» (Rojas pagasts), SIA «Ziemeļkurzeme» (Dundagas pagasts), SIA «Kolkas ūdens» (Kolkas pagasts), SIA «Mērsraga ūdens» (Mērsraga pagasts). Pieteikumus var iesniegt elektroniski, nosūtīt elektroniskajā pastā, iemest pie uzņēmumiem izvietotajās pastkastītēs, vai nosūtīt pa pastu.

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas ir visas izbūvētās un izveidotās tilpnes, kur uzkrājas notekūdeņi – krājtvertnes, asenizācijas bedres, nosēdbedres, septiķi.

 

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Pieteikuma veidlapa
Atslēgvārdi
kārtība, veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com