Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Decembris Mazirbes bibliotēkā 27.12.2013. plkst. 08.45

16. XII pievakarē pulciņa «Kamolītis» dalībnieces devās ciemos pie Kolkas pamatskolas internāta «Rūķu nams» bērniem. Par dāvanām bijām domājušas jau kopš pagājušā gada, kad arī ciemojāmies šajā vietā un nolēmām šo labdarības pasākumu iedibināt kā mūsu pulciņa tradīciju.

Bijām domājušas par ikvienu bērniņu, un katram īpaši bija darināti cimdi, zeķes, lakati, cepures, šalles un pat džemperi un vestītes. Saldumu paciņas sarūpēt palīdzēja jau ilggadīgās labdares no Šveices — tante Rute un tante Manuēla. Liels paldies viņām par ziedoto naudiņu! Garšīgam cienastam līdzi vedām arī lielu un gardu augļu kliņģeri un dažādus labumus no mūsu pagrabiem,  ar ko našķoties ziemas vakaros.

Bērni un audzinātājas mūs mīļi sagaidīja un iepriecināja ar jaukiem Ziemassvētku priekšnesumiem. Pēc tam visi kopā cienājāmies ar dažādiem kārumiem un priecājāmies par košo eglīti. Bērni sajūsminājās par saņemtajām dāvanām, un mēs jutāmies kā lielā, draudzīgā ģimenē. Mazākos bērnus samīļojām, paauklējām klēpī un pretī saņēmām neviltotu, īstu mīlestību un sirsnību. Brīnišķīgām emocijām piepildītas tikām pavadītas mājupceļā  ar apņemšanos noteikti tikties arī nākamajos Ziemassvētkos.

Savukārt Mazirbes bibliotēkā skatāmas divas izstādes. Jau no novembra aplūkojama mazirbnieces Maijas Zambergas bagātīgā kalendāru kolekcija. Tās vecākais eksemplārs ir 1931. gadā izdotais, vecajā drukā iespiestais, jaunsaimniekiem, sīkgruntniekiem un zvejniekiem domātais laucinieku kalendārs.

Ziemassvētku noskaņās iejusties palīdz zviedru mūziķa un fotogrāfa Hansa Dejnes pasakaino leduspuķu fotogrāfijas. Tās tapušas pirms pāris gadiem, pamanot brīnišķīgos dabas zīmējumus uz aizsalušām loga rūtīm.

Sniedze Švāģere

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Mazirbe, bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com