Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Daudzveidīgais deju koncerts Dundagā 05.03.2014. plkst. 16.22

5. III pilī notika skaists vairāku bērnu un jauniešu deju kolektīvu sadraudzības koncerts.

Tajā ar raitu dejas soli uzstājās mūsu pašu ņiprie «Dun–dang» sākumskolas dancotāji, Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Horeogrāfijas klases graciozās dejotājas (Dace Treinovska), enerģiskie «Sensus spridzeklīši» un maigās «Sensus sapņotājas» (Daina Miķelsone). Koncerta apmeklētājus priecēja arī ciemiņi — staltie Pūņu pamatskolas puiši un meitenes (D. Miķelsone) un izteiksmīgie Talsu Bērnu un jaunatnes centra ritmikas dejotāji (Gints Skribāns). 

Starp skatītājiem atradās pulks «Mazās skolas» bērnu un skolotāju un bērnudārza «Kurzemīte» vecākās grupiņas «Pienenīte» un «Bitīte» ar audzinātājām Intu Grīnīti, Mudīti Jurču, Irinu Jānbergu un Viju Freimani. Pēc koncerta savu sajūsmu neslēpa audzinātāja Inta. Savukārt audzinātāja Irina sacīja, ka ir ļoti pateicīga deju skolotājām par to, kas bērniem iemācīts. Irinai gribētos, lai «Kurzemītes» bērni arī varētu apgūt deju soli.  

Virs skatuves rotājās vairākas vinila plates, kas atsauca atmiņā manu bērnību un pat jaunību. Arī dīdžejs Andžela Lepere pirms katra priekšnesuma rokās grozīja pa platei, ko pēc tam uzlika uz atskaņotāja. Izskatījās gandrīz, ka koncertā skanētu plates, bet diez vai nu tā 21. gadsimtā varētu būt. Un ko tādā gadījumā zālē darīja skaņu vīrs Gints Rūtenbergs? Dīdžejs gādāja arī par to, lai skatītāji uzmundrinātu dejotājus. Šim nolūkam kalpoja lapas ar dažādiem zīmējumiem, piemēram, pēdiņām — kad tās rādīja, no sajūsmas bija jādimdina kājas pret zāles grīdu. Protams, bija daudz jāsit plaukstas.

Šķiet, vienīgā no skatītājiem līdzi dejotājiem kustējās arī «Sensus» vadītāja Daina. 

Pēc koncerta visus dalībniekus zālē gaidīja «disenīte».

Diānas Siliņas teksts, Rutas Bērziņas foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
koncerts, kultūra, amatiermāksla, pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com