Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dabas izziņas objekta «5 meža putni» atklāšana 29.06.2023. plkst. 16.37

Kolkas pagasta Košragā pie viesu nama «Pītagi» uzstādīs jaunu dabas izziņas objektu «5 meža putni». To atklās otrdien, 4. jūlijā, plkst. 12.00.

Ikviens interesents, Slīteres Nacionālā parka dabas un putnu mīļotājs aicināts atnākt uz «Pītagiem» gan atklāšanas brīdī, gan vēlāk jebkurā laikā un iepazīties ar medni, rubeni, mežirbi, vakarlēpi un paipalu. Noderēs mobilais telefons ar kvadrātkodu lasītāju, jo stāsti par putniem atklāsies ar tīmekļa starpniecību. Taču būs ko redzēt arī tad, ja mobilais palicis mājās. Vides objekts sastāv no sešiem resniem priedes koka stabiem, uz kuriem redzamas simboliskas latviešu rakstu zīmes un informācijas plāksne katra staba galotnē. Lai uzzinātu vairāk, atnāc un paraugies pats!

Vides objekts «5 meža putni» Nr. 2022/AL17/12/A019.22.03/8 12. kārtā  Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākumā «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» LEADER ietvaros saskaņā ar biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju (2015.-2020.) un ELFLA2 «Publiskās infrastruktūras attīstība kvalitatīvai dzīves videi un sabiedrības iniciēto aktivitāšu atbalsts vietējo kopienu izaugsmei».

Biedrības Košrags projektu komanda

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
daba, tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com