Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Cālis» un «Gailis» 26.03.2015. plkst. 15.18

21. III pils zāle bija pārvērtusies par krāsainu pļavu, kurā plauka puķes un rosījās bites, arī bišu skolotāja Kasandra un bišu mazulīte Maija, kas vēlējās visu uzzināt un bija aizdomīgi līdzīga Santai Sulai. Taču galvenais notikums tur bija cāļu un gaiļu uzstāšanās. Stāsta kultūras pasākumu organizatore Ruta Bērziņa, kas bija iejutusies Kasandras lomā.

Priecājos, ka bērni vēlas dziedāt. Šoreiz piedalījās 4 cāļi un 12 gaiļi. Daži, kā Evelīna Bernāne, Krista Kučere, Romans Gorjunovs un Megija Līga Majevska, Nikola Ansberga, Paula Betija Rozefelde un Agate Jete Miķelsone uzstājās arī citus gadus. Jauki, ka uz konkursu nāk arī jauni dziedātāji. Papildinājumam un maiņai jābūt! Prieks par viņu visu mirdzošajām acīm.

Bērnus pasākumam bija gatavojušas skolotājas Inga Apškrūma, Rudīte Baļķīte, Linda Pavlovska un Dace Šmite. Priekšnesumus vērtēja Dzintra Tauniņa, Vaira Kamara un Ģirts Jānbergs. Par «Cāli 2015» kļuva Mārcis Sudmals, par «Gaili 2015» — Līva Bērzkalne, abus konkursam bija gatavojusi skolotāja L. Pavlovska.

Šoreiz atteicāmies no Skatītāju simpātijas, bet katrs dalībnieks saņēma nopietnākas dāvanas: cāļi — spilvenu ar cāli, bet gaiļi biļeti uz Dailes teātra izrādi «Pīters Pens» 8. V. Kad šis laiks tuvosies, sazināsimies ar vecākiem.

Paldies visiem dalībniekiem, vecākiem un pedagogiem!

Diāna Siliņa
Visvalža Biezbārža foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
«Cālis» un «Gailis»

Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com