Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Brīvība ielas 2 autoīpašniekiem! 04.02.2016. plkst. 16.06

Pēc Ceļu satiksmes noteikumiem transportlīdzekli novietot stāvēšanai daudzdzīvokļu māju pagalmos drīkst speciāli paredzētās stāvvietās. Ja tādu stāvvietu nav vai ja tās ir aizņemtas, transportlīdzekļu stāvēšana atļauta tikai vietās, kur tas netraucē gājēju pārvietošanos vai citu transportlīdzekļu braukšanu. Skatieties noteikumu 155. un 158. pantu!

Brīvība ielā 2 šo satiksmes noteikumu prasību neievēro. Tas traucē piekļūt notikuma vietai speciālajiem dienestiem — pašvaldības un valsts policijai, ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un medicīniskajai palīdzībai.

Par šīs Ceļu satiksmes noteikumu prasības neievērošanu Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.10 panta 9. apakšpunktā paredzēts 30 € sods.

Atgādinām, ka 2014. gadā pašvaldība atbalstīja Brīvības ielas 2 iedzīvotājus ar finansējumu projektā «Drošība un sakārtota vide — mūsu prioritāte». Projekta mērķis bija uzlabot daudzdzīvokļu mājas infrastruktūru, sakārtot, labiekārtot mājai piegulošo teritoriju, nodrošināt glābšanas un apkalpojošo dienestu netraucētu piekļuvi mājai. Galvenais pasākums — izveidot stāvvietas mājas iedzīvotāju automašīnām brīvajā mājai piekrītošā zemes laukumā, ar to atbrīvojot netraucētu piekļuvi mājai un komunikācijām, kas izvietotas mājas sētas pusē.

Lūdzu, ievērosim ceļu satiksmes noteikumus, lai nebūtu jāpiedzīvo nepatīkami brīži, un cienīsim cits citu!

Jānis Simsons,
pašvaldības policijas vecākais inspektors

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com