Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Brīdina par kritiski sliktiem braukšanas apstākļiem; skolēni rīt un parīt mācīsies attālināti 12.12.2022. plkst. 16.26

Uzmanību! VSIA „Latvijas Valsts ceļi” informē, ka Talsu apkārtnē ir kritiski slikti braukšanas apstākļi, aicinot neplānot braucienus un patlaban ceļā šajā apkārtnē nedoties.

Talsu apkārtnē uz visiem autoceļiem ir kritiski slikti braukšanas apstākļi – ceļi apledo, redzamība ir 40 metru robežās, veidojas aizputinājumi, ceļi var būt neizbraucami. Uzturēšanas darbi patlaban ir maz efektīvi vai arī ar nulles efektu. Tuvākajās stundās gaidāms sasalstošs lietus un ļoti stiprs apledojums, atkala. Uz ceļiem un citām virsmām veidosies apledojuma kārta. Ceļi būs slideni! Aicinām izvērtēt nepieciešamību doties ceļā šajā apkārtnē un patlaban atlikt neobligātos braucienus!

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA „Latvijas Valsts ceļi”, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Talsu novada pašvaldība informē, ka tiek saņemts ļoti daudz iedzīvotāju zvanu par sliktajiem braukšanas apstākļiem, īpaši daudz sūdzību ir no Talsu pilsētas un Mērsraga pagasta iedzīvotājiem. Ceļu un ielu tīrīšana tiek nodrošināta iespēju robežās, piemēram, tā Mērsraga pagastā tiks atsākta 15.00, bet Talsu pilsētu tīra jau no 4.00. Tā kā snigšana turpinās un pakalpojumu sniedzējiem ir ierobežots skaits tehnikas vienību, tad nav iespējams vienlaicīgi attīrīt visus ceļu un ielu posmus. Turklāt puteņa dēļ pat nesen iztīrīti ceļu un ielu posmi tiek atkal no jauna aizputināti. Ja snigšana mitēsies šajā naktī, tad ielu un ceļu stāvokli apmierinoši iztīrīt būs iespējams līdz trešdienas rītam.

Šorīt sarežģījumi radās arī skolēnu nogādāšanā uz mācību iestādēm: divi autobusi ieslīdēja grāvī, tomēr audzēkņi uz izglītības iestādēm tika aizvesti, lai arī tas prasīja vairāk laika. Talsu novada Izglītības pārvalde  ar mācību iestāžu direktoriem vienojusies, ka 13. un 14. decembrī visiem skolēniem no 1. līdz 12. klasei tiks organizēts attālinātais mācību process.

VSIA „Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs
Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, drošība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com