Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Biedrības un nodibinājumi var iesniegt pieteikumus otrajā AIF kapacitātes projektu konkursā 15.11.2021. plkst. 14.45

Līdz 2022. gada 17. janvāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv pilsoniskās sabiedrības organizācijas aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai ar iespēju saņemt atbalstu līdz pat 20 000 €. Informatīvais seminārs par šo konkursu notiks 2021. gada 26. novembrī plkst. 14.00 Zoom platformā.

Šis ir sestais Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkurss, un tā mērķis ir stiprināt Latvijas pilsoniskās sabiedrības sektora un pilsoniskās sabiedrības organizāciju  ilgtspēju un kapacitāti.

Konkursa ietvaros var plānot aktivitātes, kuras ir vērstas uz pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbību un tīklošanos, cilvēkresursu kompetenču celšanu, finanšu ilgtspējas attīstību un līdzekļu piesaisti, kā arī citas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas attīstību un veicina tās pāreju uz nākamo organizācijas brieduma līmeni ar mērķi efektīvāk un ar lielāku ietekmi darboties savu mērķu sasniegšanā.

Konkursa nolikums, pielikumi un noderīgi paraugi pieejami Aktīvo iedzīvotāju fonda mājas lapā: www.activecitizensfund.lv

Kurzemes reģiona organizācijām informāciju par konkursu un palīdzību projektu pieteikumu sagatavošanā sniedz biedrības «Kurzemes NVO centrs» konsultante Elīna Futraka, e-pasts: elina@kurzemesnvo.lv, tel.nr.: 27111252.

1. decembrī plkst. 14.00, 6. decembrī plkst. 11.00 un 16. decembrī plkst. 10.00 Zoom vidē notiks projektu darbnīcas. To laikā konsultante Elīna nelielās grupās palīdzēs saprast AIF projektu rakstīšanas pamatprincipus – konkursa nolikuma, pieteikuma anketas un vērtēšanas kritēriju savstarpējo loģiku un projekta radīšanas procesu kontekstā ar jūsu organizācijas kapacitātes stiprināšanas vajadzībām. Pieteikties īpaši aicināti interesenti ar nelielu projektu rakstīšanas pieredzi. Pieteikties darbnīcām var šeit: https://ej.uz/AIFKapac_projDarbn vai personīgi pie Elīnas.

Vairāk informācijas: www.kurzemesnvo.lv un www.activecitizensfund.lv

Plašāk lasiet pievienotajā preses paziņojumā!


Elīna Futraka,
Aktīvo iedzīvotāju fonda reģionālā koordinatore-konsultante

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
projekti, NVA
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com