Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Bibliotēkā tikšanās ar «lāču mammu» Velgu Vītolu 26.10.2016. plkst. 08.18

Dundagas bibliotēkā 1. XI plkst. 17.30 tikšanās ar «lāču mammu» Velgu Vītolu un grāmatas «Zvēri un cilvēki» autori Birutu Eglīti.

Velga Vītola savām rokām izauklējusi vairākus desmitus dzīvo būtņu, no kurām daudzas joprojām dzīvo dabas takās. Kurš gan nezina slaveno lāceni Ilzīti, kas uzaugusi līdzās Velgas pašas bērniem? Taču Velgas gādībā un sirdī nonāk katrs dzīvnieciņš, kam viņa veltījusi rūpes un uzmanību. «Tā ir mana dzīve», viņa apliecina.

«Man ir vēlme pamainīt attiecību cilvēks — daba, cik nu tas ir manos spēkos. Es pieļauju, ka ir cilvēki, kurus tas neinteresē, bet vienam otru ir jāciena», uzskata Velga. «Dzīvnieks ir personība, kurai ir interesanti sekot līdzi». Tieši tāpēc Velga portālā «Draugiem.lv» regulāri ievieto fotogalerijas ar stāstiem par Līgatnes dzīvniekiem.

Biruta Eglīte ir mūsdienu latviešu rakstniece, kas lasītāju mīlestību izpelnījusies gan kā daiļliteratūras, gan dokumentālās literatūras darbu autore. Viņa grāmatā «Zvēri un cilvēki» skarbi un patiesi apraksta Velgas Vītolas darbu un dzīvi, stāstot par Līgatnē mītošajiem zvēriem un to attiecībām ar cilvēkiem.

Aicinām un gaidām ikvienu interesentu!

Raksts par Velgu Vītolu http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=127&what=14

Ruta Emerberga

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com