Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Baso pēdu skrējienā 01.09.2014. plkst. 15.01

30. VIII notika Otrais Baltijas baso pēdu ultramaratons, kurā piedalījās arī mūsu novada iedzīvotāji. Visgarākajā distancē, no Mazirbes līdz Rojai, otro vietu kopvērtējumā vīru grupā izcīnīja Miķelis Zumbergs. Apsveicam!

Dalībnieki pa liedagu varēja skriet trīs dažādus garumus: 53 km no Mazirbes līdz Rojai, 34 km no Kolkasraga līdz Rojai vai īsāko — 11 km no Ģipkas līdz Rojai. Turklāt rīkotāji neiebilda, ja dalībnieki izvēlējās skriet apautām kājām, viņus tikai neiekļāva baskāju vērtējumā. Skrējiens pulcēja ap 100 dalībnieku.

Skriešanas piekritēji no Kolkas pagasta «Novakariem» Ineta Siliņa un Uģis Auliks izvēlējās vidējo distanci, to savā starpā sadalot: Uģis ar basām pēdām skrēja no Kolkasraga līdz «Novakariem», Ineta ar apaviem kājām turpināja skrējienu līdz Rojai.

Ineta, kam ir dažādu skrējienu pieredze, uzteic visus rīkošanā iesaistītos, arī mūspuses ļaudis. Distancē ik pa 10 km skrējēji varēja veldzēties ar ūdeni, limonādi, augļiem, mīkstajiem sieriņiem, gurķīšiem. Finišā Rojā gaidīja garda laša zupa. Kolkasraga saimnieks Jānis Dambītis gādāja par ugunskuru un omulību, Kolkarsraga kafejnīcas «Ceļamaizes» saimniece Inese — par garšīgu zāļu tēju, viss pasākums bija pārdomāts, sirsnīgs un draudzīgs. Jānis mudināja visus skrējējus vienoties kopīgās domās startā un finišā: laimi Baltijas jūru tautām un mieru pasaulei!

 

Alnis Auziņš

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Baso pēdu skrējiens pie Kolkasraga

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com