Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Award diena» Dundagas vidusskolā 24.11.2014. plkst. 14.11

Ceturtdien, 27. XI, Dundagas vidusskolā ierodas Starptautiskās Edinburgas hercoga jauniešu pašaudzināšanas programmas Award vēstneši — projekta vadītāja Eva Solovjova un Award dalībnieki. Šoreiz kopā ar vēstnešiem izbraukumā dodas multimākslinieks Kašers. Award dienas aktivitātēs aicināti piedalīties 7.–8. klašu skolēni, pedagogi, skolas administrācija, pašvaldības pārstāvji un citi interesenti.

Pasākuma programma paredz, ka vispirms visus dalībnieku 20 minūšu garā prezentācijā iepazīstinās ar programmu Award. Pēc tās jaunieši varēs uzzināt programmas dalībnieku pieredzi un piedalīties radošajā darbnīcā, ko vadīs Kašers.  

Vienlaikus jauniešu ar aktivitātēm projekta vadītāja Eva Solovjova sarunā ar skolas administrāciju, pedagogiem un pašvaldības pārstāvjiem pavēstīs par programmas Award devumu jauniešu izaugsmē un programmas pienesumu sabiedrības labā, kā arī par iespējām iesaistīties programmā.

Pasākums sāksies plkst. 13.25, tā  kopējais garums 80 minūtes.

Programma Award ir starptautiska jauniešu pašizaugsmes programma, kuru 1956. gadā dibināja Edinburgas hercogs princis Filips, vācu pedagogs Kurts Hāns un pirmās veiksmīgās Everesta ekspedīcijas vadītājs lords Hants. Programma darbojas 140 pasaules valstīs, no 2006. gada Latvijā programmu Award īsteno Valsts izglītības satura centrs. Programma darbojas daudzās Latvijas skolās un jauniešu centros, tajā ir iesaistījušies vairāk nekā 1000 jauniešu. Programmas trīs līmeņos — bronzas, sudraba un zelta — jaunieši noteiktu laiku darbojas savu mērķu sasniegšanai četrās jomās — apgūst jaunas prasmes, veic brīvprātīgo darbu, uzlabo savu fizisko sagatavotību un dodas piedzīvojumu ceļojumā. Kad visi mērķi ir sasniegti, jaunieši  īpašā apbalvošanas pasākumā saņem starptautiski atzītus apbalvojumus un sertifikātus.

 

Katrīna Sprudzāne,
Valsts izglītības satura centra vecākā referente
E-pasts: katrina.sprudzane@visc.gov.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com