Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atkritumu tarifu uzklausīšanas sanāksme 28.10.2013. plkst. 10.56

15. XI plkst. 10.00 Tukuma novada domes konferenču zālē, Talsu ielā 4, Tukumā uzklausīšanas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija rīko uzklausīšanas sanāksmi par SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» iesniegto tarifa projektu par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumu poligonā «Janvāri».

Komisija uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājusi SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā tarifa projekta par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumu poligonā «Janvāri» būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» iesniegto tarifa projektu par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumu poligonā «Janvāri». Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt līdz 14. XI Agnesei Alutei pa tālruni 67873195 vai epastu agnese.alute@sprk.gov.lv.

Iepazīties ar iesniegto tarifa projektu var komisijas tīmekļa lapā http://www.sprk.gov.lv sadaļā «Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes».

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaitu fiksē protokolā.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com