Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas centrā «Līgatne»! 10.05.2018. plkst. 08.10

Ar saukli «Esi vesels un laimīgs» vēlamies informēt jūsu novada iedzīvotājus par pieejamiem pakalpojumiem Rehabilitācijas centrā «Līgatne», kas atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, un kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis — Līgatnē, Gaujas krastā.

Rehabilitācijas centram «Līgatne» arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu, un centrā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionārā. Tādēļ aicinām izmantot iespēju doties pie mums ar ģimenes ārsta norīkojumu par valsts finansējumu. Klientam jāmaksā tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Mūsu pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise ambulatorajiem pakalpojumiem. Pakalpojumi pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visus medicīniskos rehabilitācijas pakalpojumus nodrošina sertificētu un profesionālu speciālistu multidispilināra komanda.

Ar lielāko prieku uzņemsim arī jūsu tuviniekus — gan mammu vai tēti, vecmāmiņu, krustmāti, jaunās māmiņas un grūtnieces. Mūsu speciālisti jums nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, aicinām ekskursijā uz slepeno bunkuru, vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.

Līgatne ir vieta, kur elpot — elpot brīvi!

Sekojiet līdzi Facebook lapai un mājas lapai rehcentrsligatne.lv un uzziniet mūsu jaunumus.

Saziņai zvaniet pa tālruni 64161915.

 

Elīna Nagle

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com