Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalsts jaunām precēm vai pakalpojumiem lauksaimniecībā un mežsaimniecībā 06.06.2017. plkst. 11.06

No 1. līdz 31. jūlijam var pieteikties atbalsta  saņemšanai pasākuma «Sadarbība» divos apakšpasākumos:

Atbalsts, kas paredzēts valsts līmeņa jaunu produktu vai procesu radīšanai, kas izmantojamas pēc iespējas plašākam labuma guvēju lokam  visā nozarē «Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai» (turpmāk  — 16.1. apakšpasākums). Kopējais pieejamais finansējums apakšpasākumā ir  3 miljoni eiro, bet vienai darba grupai kopējā attiecināmo izmaksu summa nevar pārsniegt 500 000 eiro 5 gadu periodā.

  • Atbalsts individuāliem saimniecību risinājumiem «Atbalsts jaunuproduktu, metožu, procesu un tehnoloģiju izstrādei»  (turpmāk – 16.2. apakšpasākums). Kopējais pieejamais finansējums apakšpasākumā ir 2 miljoni eiro, bet vienai atbalsta pretendenta grupai kopējā attiecināmo izmaksu summa nevar pārsniegt 100 000 eiro 5 gadu periodā.

Atbalsta intensitāte abos apakšpasākumos ir 90% no attiecināmajām  izmaksām. Ja projektā plānots iegādāties tehniku, iekārtas vai  aprīkojumu, kas tiks izmantoti peļņas gūšanai, tad iepriekš minētajiem  pamatlīdzekļiem atbalsta intensitāte ir tāda, kā pasākumā «Ieguldījumi materiālajos aktīvos».
Plašāk lasiet pievienota pielikumā!


Kristīne Ilgaža,
Lauku atbalsta dienesta Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
lauksaimniecība, mežsaimniecība, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com