Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītu darbību veicināšanai 14.06.2016. plkst. 10.48

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 11. VII līdz 10. VIII pieņem projektu iesniegumus apakšpasākumam «Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā».

Tā mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

Pirmās kārtas pieejamais publiskais finansējums pieejams vairākām aktivitātēm:

  • «Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība» un «Ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību dažādošana», 5 000 000 €;
  • aktivitātei «Tūrisma aktivitāšu veicināšana», 5 000 000 €.

Projekta iesnieguma veidlapas un plašāka informācija par pieejamo finansējumu katram reģionam, kā arī nosacījumiem atbalsta saņemšanai ir pieejamas LAD interneta lapā.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu, vai personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālajā aparātā Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2. stāva foajē (tālr. 67095000).

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com