Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalstīti vietējo iniciatīvu projekti 03.08.2020. plkst. 11.19

Dundagas novada pašvaldība šī gada maijā aicināja iedzīvotājus iesniegt projektu pieteikumus vietējo iniciatīvu konkursam, kura mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un iniciatīvu īstenošanu novadā.

Jūnijā un jūlijā notika konkursa «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem»  projektu pieteikumu vērtēšana, kuras laikā izvērtēti četri projekti pieteiktajos rīcības virzienos «Vide» un «Tautsaimniecība». Pašvaldības finansējums projektu īstenošanai tika piešķirts diviem projektu iesniegumiem:

  • 2020. gada 25. jūnija domes sēdē apstiprināts Kolkas Jūras Zvaigznes Dievmātes katoļu draudzes iesniegtais projekta «Kolkas katoļu baznīcas apkārtējās ainavas uzlabošana: dzīvžoga sakopšana un atjaunošana, dekoratīvā kroņa nostiprināšana zvana tornī» pieteikumu ar kopsummu 717,48 eiro. Projekta mērķis ir veikt Kolkas katoļu baznīcas apkārtnes labiekārtošanas un vides ainavas uzlabošanas darbus.


  • 2020.gada 23.jūlija domes sēdē apstiprināts biedrības «Visvīdale» projekta «Skatuves vietas pilnveidošana Vīdales skolas dārzā» pieteikumu ar kopsummu 1 068,60 eiro  no kura pašvaldības līdzfinansējums ir 1 000,00 eiro. Projekts paredz izveidot blietētu segumu, kā arī izveidot pītu kārklu žogu, lai skatuves vietu norobežotu.

 

Projektu konkursa kopējais finansējums bija 5 000,00 eiro. Biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas varēja pretendēt uz finansējuma saņemšanu vienam projektam un tā apmērs nedrīkstēja pārsniegt 1 000,00  eiro.

Ņemot vērā, ka visa projektiem paredzētā nauda nav apgūta, Dundagas novada pašvaldība no 2020. gada 3. augusta līdz 31. augustam izsludina projektu pieteikumu iesniegšanas 2. kārtu. Uz otro kārtu pieejamais kopējais finansējums ir 3 282,52 eiro. Plašāku informāciju par pieteikšanos projekta konkursā atrodama  pašvaldības interneta vietnē www.dundaga.lv sadaļā Vietējo iniciatīvu projekti.

 

Diāna Kristiņa,
Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Vietējo iniciatīvu projekti, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com