Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalsta pasākumi jauniešu sociālā atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā 27.01.2014. plkst. 09.27

2013. gada 4. ceturksnī projektā «Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālā atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā Dundagas novadā» notikušas 4 mācību ekskursijas uz dažādiem uzņēmumiem: Mazirbes internātpamatskolas skolēni devās uz kokapstrādes uzņēmumu «Kureks» Ventspilī un atpūtas parku «Godeļdangas», Kolkas pamatskolas skolēni devās uz Tehniskās jaunrades dienām Ventspilī, Talsu pamatskolas skolēni — uz «Latvenergo» centru Jūrmalā, Pūres šokolādes cehu un Profesionālās izglītības kompetences centru «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums», Dundagas vidusskolas skolēni — uz Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Saldus pārtikas kombinātu un Saldus profesionālo vidusskolu.

Darba un sadzīves prasmju nodarbības notikušas Dundagas bērnu dienas centrā «Mājas», Kolkas pamatskolā un Talsu pamatskolā. Tajās skolēni strādājuši darbnīcās, gatavojot dāvanas uz Ziemassvētkiem, ierīkojot jaunus futbola vārtus Talsu skolas futbola laukumā, kā arī palīdzēja sakopt teritorijas pilsētā un skolas apkārtnē.

Ir veikta mērķa grupas skolēnu padziļinātā psiholoģiskā izpēte Dundagas vidusskolā, Mazirbes internātpamatskolā, Kolkas pamatskolā un Talsu pamatskolā pēc Martemeo metodes. Talsu pamatskolas skolēniem notikušas karjeras konsultācijas nodarbības.

Ilze Kriķīte, Mazirbes internātpamatskolas direktore


Projekts «Atbalsta pasākumu īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā Dundagas novadā»

 

Ieguldījums tavā nākotnē!
Projekta numurs 2011/0035/1DP/1.2.2.4.2/11/APIA/VIAA/O91


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Kolkas pamatskolas darba un sadzīves prasmju nodarbība «Dāvātprieks»

Talsu pamatskolas darba un sadzīves prasmju nodarbības un ekskursija

Kolkas pamatskolas ekskursija uz Ventspili

Mazirbes internātpamatskolas eksursija

Atslēgvārdi
skola, projekts, Atbalsta pasākumi jauniešu sociālā atstumtības riska grupu integrācijai izglītībā
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com