Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Arī šogad izsludinās konkursu «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» 03.03.2015. plkst. 16.33

Dundagas novada domes 26. II sēdē apstiprināja jauno projektu konkursa «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» nolikumu, tam paredzētos līdzekļus un vērtēšanas komisijas sastāvu.

Nolikumu projektu konkursam apstiprināja ar Dundagas novada domes 26.02.2015. sēdes lēmumu nr. 43 15.§ «Par nolikumu «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem»», un šajā gadā finansējumu piešķirs biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskām organizācijām, kas vēlas īstenot projektu Dundagas novada teritorijā vai kura realizācija ir saistīta ar novada vērtību popularizēšanu atbilstoši novada Attīstības programmas rīcības virzieniem.

Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un iniciatīvu īstenošanu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību dažādu jautājumu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī  veicināt sadarbību starp pašvaldību un pretendentiem.

2015. gadā atklātā projektu konkursa kopējais finansējums būs 4000 €, bet katra pretendenta pieprasītā finansējuma apmērs nedrīkstēs būt lielāks par 1000 €.

Atgādināsim, ka 2014. gadā projektu konkursā pieteicās septiņi pretendenti, bet pašvaldība atbalstīja un piešķīra finansējumu pieciem projektiem.

Plašākas ziņas par konkursu un tā izsludināšanas laiku jau tuvākajā laikā būs pieejama interneta vietnē www.dundaga.lv, www.kolka.lv un laikrakstā «Dundadznieks».

Lejuplādējamie faili

Nolikums «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem»

Dundagas novada domes 26.02.2015. sēdes lēmums nr. 43 (sēdes protokols nr. 2, 15.§)

Dundagas novada domes 26.02.2015. sēdes lēmums nr. 44 (sēdes protokols nr. 2, 16.§)

 

Lauris Laicāns,
Dundagas novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob.28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com