Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aptauja jauniešiem 06.10.2014. plkst. 10.46

Projektu Dundagas novada jaunatnes politikas indekss īsteno ar Jaunatnes politikas valsts programmas 2014. gadam valsts budžeta finansējumu.

Jaunatnes politikas indekss ir skaitliski izteikts, matemātiski aprēķināts rādītājs, kas atbild uz jautājumu: «Kā jaunieši novērtē savas iegūtās prasmes, vēlmes un dažādu iespēju pieejamību, sagatavojoties patstāvīgai un kvalitatīvai dzīvei sabiedrībā?»

Pēc Pašvaldību vienotās informācijas sistēmas datiem Dundagas novadā 2014. gada sākumā 9,30% no iedzīvotāju kopskaita bija 13 līdz 25 gadus veci jaunieši. Viņi ir novada sabiedrības attīstības resurss, kam jāparedz atbilstošas aktivitātes personības attīstībā, jāattīsta pakalpojumi, lai veicinātu jauniešu pilnvērtīgu iekļaušanos sabiedrībā, darba tirgū un pāreju pieaugušā statusā. Projekta mērķis ir veikt lokāla līmeņa pētījumus, kas novērtētu jauniešu dzīves kvalitāti un sniegtu objektīvu informāciju par reālo stāvokli novadā. Tiešie ieguvēji būs jaunieši, kas gūst iespēju paši novērtēt savas dzīves vides kvalitāti, atbildot uz dažādiem jautājumiem, un pašvaldība, kas iegūs vispusīgu datu analīzi, lai plānotu tālāko darbību. Netieši iegūs visa novada sabiedrība — priekšstatu par jauniešu vajadzībām un dzīves redzējumu.

Pētījumu veic SIA FACTUM. Jauniešu uzdevums ir tiešsaistē aizpildīt anketu. Tātad, ja tu esi Dundagas novada iedzīvotājs vecumā no 13 līdz 25 gadiem un tev rūp tavas dzīves vides kvalitāte, tad droši dodies uz norādīto adresi un atbildi uz jautājumiem: club-interactive.com/opinio/s?s=DundagaB

Seko līdzi arī informācijai un uzzini par pētījuma rezultātiem!

Aiga Ūdre, Dundagas novada jaunatnes lietu speciāliste

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com