Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apbalvojumi kultūrizglītības audzēkņiem un pedagogiem 02.05.2017. plkst. 11.48

27. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pasniedza Kultūras ministrijas apbalvojumus par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs.  Apbalvoto vidū bija arī Dundagas mākslas un mūzikas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas 4. klases audzēkne Anete Elīna Vītola, kura ieguva 3.vietu un bronzas medaļu 47. pasaules bērnu mākslas izstādē Taivānā ar darbu «Mana pasaka», un skolotāja Dace Čodera par pedagoģisko ieguldījumu darbā ar audzēkni.

Kopumā 48 audzēkņi un 49 pedagogi no 21 Latvijas kultūrizglītības iestādes saņēma kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem 2016. gadā. Jaunie talanti guvuši godalgas vismaz 8 starptautiskos klasiskās dejas konkursos, 13 starptautiskos mākslas konkursos un 46 mūzikas konkursos. Panākumi gūti ne tikai Eiropā, bet arī Korejā, Japānā un Ķīnā. Tāpat arī tika godināti topošo Latvijas mūziķu, mākslinieku un dejotāju pedagogi, kas sagatavojuši savus audzēkņus dalībai konkursos.

« .. es ticu un patiesi ceru, ka šie un citi mūsu talantīgie audzēkņi turpinās iesākto mākslas ceļu, būs mērķtiecīgi, virzīsies ar pārliecību un misijas apziņu, nākotnē kļūstot par mākslas pasaules zvaigznēm un mūsu valsts kultūras dzīves līderiem», uzrunājot talantīgos jauniešus, uzsvēra kultūras ministre Dace Melbārde.

 

Linda Celma,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktora vietniece mācību darbā

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola, DMMS, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com