Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Antas Rugātes fotogrāfiju izstādes «Katram sava strande» noslēgums 25.09.2020. plkst. 08.03

Dundagas bibliotēkā 29. septembrī plkst. 13.00 Antas Rugātes fotogrāfiju izstādes «Katram sava strande» noslēgums. Tiksimies ar fotogrāfiju autori Antu Rugāti un iepazīsim rakstnieka Tāļa Vaidara daiļradi.

Anta Rugāte pazīstama kā žurnāliste un diktore Latvijas radio un televīzijā, bijusi deputāte vairākos Saeimas sasaukumos. Nu jau vairākus gadus Rugātes kundze sevi piesaka kā brīv-bildētāju, tverot caur fotoobjektīvu sajūtas, mirkļus, krāsas un gaismas rotaļas dabā.

Tālis Vaidars (īstajā vārdā Talivaldis Sīlis 1927.– 1976.) ir rakstnieks, publicists, profesionāls mūziķis, Liepājas mūzikas skolas Kārļa Bunkas čello klases 1951. gada absolvents, Liepājas teātra, Operetes un Rīgas Operas orķestra čellists, bija Latvijas radio diktors, Rakstnieku Savienības biedrs. Vaidars rakstīja īsos un garos stāstus, romānus, lugas, ironisko prozu un publicistiku, kā arī plašaptverošu laikmeta norišu liecību savās dienasgrāmatās. Rakstnieka dzīves laikā iznāca tikai trīs nelieli stāstu krājumi: «Šķembas» (1963), «Jūrā astoņas balles» (1968) un «Ragu mūzika» (1972).

Aicinām ikvienu interesentu!


Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
bibliotēka, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com