Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Anitas Ņikuļcevas personālizstādes atklāšana un meistarklase Kolkā 12.07.2023. plkst. 06.27

Visu jūliju Kolkas Lībiešu saieta namā skatāma Anita Ņikuļcevas personālizstāde.

Anitas Ņikuļcevas radītās grafikas un akvareļu kompozīcijas aicina ikvienu skatītāju novērsties no ikdienas steigas un ieraudzīt neparasto parastajā.

Katrs darbs ir kā atsevišķs stāsts, ko kopa vieno viņai tik tuvās jūras klātesamība ar savu nerimstošo šalkoņu. Tieksme pēc harmonijas ar dabu, saiknes ar Visumu un garīgumu — tas ir pamats un iedvesmas avots, kas vieno viņas daiļradi.


14. jūlijā plkst 16.00 Kolkas Lībiešu saieta namā Anitas Ņikuļcevas personālizstādes atklāšanas svinības ar meistarklasi.

Aicinām jūs uz mākslinieces Anitas Nikuļcevas personālizstādes atklāšanas svinēšanu, kas būs ne tikai vizuāla baudījuma avots, bet arī ikviens tiks aicinās piedalīties akvareļu meistarklasē un dzirdēt stāstus par izstādes darbiem.

Šajā aizraujošajā notikumā mēs atklāsim kā tapuši Anitas Nikuļcevas izstādē izstādītie darbi. Ieskatīsimies viņas radošajā un iedvesmojošajā pasaulē.

Izstādes svinēšanā notiks arī akvareļu meistarklase, kuru vadīs Anita Nikuļceva. Šī būs izcila iespēja no mākslinieces iemācīties un iepazīt akvareļu mākslas tehnikas noslēpumus. Meistarklase sniegs Jums radošu pieredzi, doties iekšā akvareļu krāsas pasaules dziļumos.

Bet tas nav viss! Svinēšanas gaitā Anita Nikuļceva arī stāstīs stāstus par katru izstādes darbu. Ikdienas mākslas dzīvē ir daudz aizraujošu stāstu un ideju, kas slēpjas aiz katras gleznas. Šī būs izcilā iespēja iedziļināties Anitas Nikuļcevas radošajā procesā, saprast viņas iedvesmas avotus un ielūkoties viņas pasaules daudzveidībā.

Izstādes svinēšana un akvareļu meistarklase notiks 14. jūlijā plkst. 16.00, Kolkas Lībiešu saieta namā. Lai rezervētu savu vietu meistarklasē, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 29402093 vai rakstot uz e-pastu lsn@kolka.lv.

Mēs ļoti gaidām Jūs, lai kopā dotos mākslinieciskajā ceļojumā, izpētot Anitas Nikuļcevas darbus un atklājot akvareļu krāsu burvību.

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra, Kolka, Lībiešu saieta nams
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com