Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aizvadīti Dundagas čempionāta otrie posmi 14.03.2023. plkst. 11.29

Noslēgušies Dundagas čempionāta postmi posmi šahā, novusā un zolītē. Ja šahā un novusā ir jau izteikti līderi, kuri uzvarējuši jau divus posmus, tad zolītē ir daudz interesantāk un katrā posmā pirmais trijnieks ir bijis savādāks.

Šahā jau 2. posmu pēc kārtas uzvarēja Elvis Bēķis, līdz ar ko nostiprinājies kopvērtējuma augšgalā. 2. vietu izcīnīja Edgars Pabērzs aiz sevis atstājot Alni Auziņu. Kopvērtējumā aiz Elvja otrajā vietā atrodas Alnis un trešo vietu ieņem Edgars.

Novusā izteikts līderis ir Jānis Cirvelis, kas uzvarējis pēdējās trīs novusa sacensības, ieskaitot, divus posmus Dundagas čempionātā. 2. vietā posmā ierindojās Valdis Zariņš, bet trešo vietu ieņēma Jānis Kenigsvalds. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem pirmais Jānis Cirvelis, otrais Jānis Kenigsvalds, bet trešo vietu ieņem Edgars Tīfentāls.

Zolītē par 2. posma uzvarētāju kļuva Jānis Jakovels, aiz sevis atstājot Imantu Priedi un Elvi Bēķi. Cīņa par otro un trešo vietu bija saspringta, jo tur vietu ieguvējus nācās noteikt pēc mazajiem punktiem. Kopvērtējumā patreiz pirmo vietu ieņem Ivars Blumbergs, kuram seko Ēriks Blumbergs un Jānis Kenigsvalds.

Tiekamies nākamajos posmos, kuri tiks aizvadīti aprīļa mēnesī.

 

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com