Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aizvadītas Dundagas pagasta sporta spēles 16.08.2023. plkst. 11.39

Aktīvi pavadot laiku un izmēģinot spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs, ir noslēgušās Dundagas pagasta sporta spēles, kuras sportot gribētājus uzņēma 12. augustā mazās skolas sporta laukumā. Sportotāji sacentās gan komandu sporta veidos, gan individuālajās aktivitātēs, kur tika noskaidroti labākie.

Jau plkst. 6:00 ierindā bija maksķērnieki, kuri centās izcelt lielāko lomu un nākot klāt veiksmes faktoriem uzvarēt. Par uzvarētāju kļuva Jānis Grīnbergs, otro vietu izcīnīja Francis Blūmentāls, bet trešo vietu ieguva Jānis Skarbinieks. Tika pārstāvēti arī komandas sporta veidi — pludmales volejbols un 3x3 basketbols. Basketbolā sīvā fināla spēlē uzvaru izcīnīja komanda “Saies”, kuras sastāvā spēlēja Aleksis Dēvits, Kristaps Neifelds, Valters Ločmelis un Raivis Cīrulis. Otro vietu ieguva komanda “Pēdējā vasara”, bet trešajā vietā ierindojās komanda “DSL”. Savukārt pludmales volejbolā pirmo vietu ieguva komanda “CSDD”, kuras sastāvā bija Ernests Šmediņš un Tomass Silavs. Otrajā vietā komanda “Nagla”, bet trešo vietu ieguva komanda “Pēdējā vasara”.

Tāpat tika aizvadītas vairākas individuālās disciplīnas. Spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu par spēcīgāko jaunieti kļuva Niks Dišlers, kurš 20 kilogramu svaru stieni uzspieda 100 reizes, sieviešu konkurencē par spēcīgāko kļuva Lelde Tīfentāle, kura svaru stieni uzspieda 59 reizes. Vīriešu konkurencē, kur bija jāspiež 50 kilogramu smags svaru stienis uzvarēja Niklāvs Krūmiņš. Spēka stafetē, kura sastāvēja no hanteļu nešanas, zābaku mešanas uz tālumu un transportlīdzekļa vilkšanu, sieviešu konkurencē uzvarēja Lelde Tīfentāle, bet vīriešu konkurence bija tik sīva cīņa, kad beigās tika kronēti divi uzvarētāji ar identisku rezultātu - Toms Liepa un Jānis Gološinskis. Labākie šautriņu metēji tika noskaidroti trīs vecuma grupās - līdz 10 gadiem labākais bija Olivers Zumbergs, līdz 14 gadu vecumam Ernests Šmediņš, bet pieaugušo konkurencē uzvarēja Emīls Grīnerts. Kriketa stafetē izveicīgākais bērnu grupā bija Olivers Skarbinieks, bet pieaugušo konkurencē Jānis Skarbinieks. Noslēdzošais uzdevums bija veiklības stafete, kur bērnu grupā uzvarēja Braens Skarbinieks, bet pieaugušo grupā Martins Zumbergs.

Tāpat paldies atbalstītājiem, kuri iesaistījās sporta spēļu notikšanā — SIA”Timburi’’ par atrakcijām bērniem, Dundagas jauniešu klubam par iesaistīšanos organizēšanā un dalībā, SIA “Trialto Latvia” par balvām un ēdināšanas furgonam Vanilzza Dream, par gardajiem ēdieniem, kuri tika pasniegti sportotājiem un līdzjutējiem.

 

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dundagas pagasta sporta spēles

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com