Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aizritējis 2024. gada Latvijas kausa 1. posms spiešanā guļus 05.02.2024. plkst. 11.36

Ar ļoti kuplu dalībnieku skaitu aizsācies Latvijas Kauss spiešanā guļus. Bauskas novada čempionātā piedalījās vairāk kā 120 sportisti no 21 komandas, tajā skaitā 3 lietuviešu komandas. Tāpat sacensībās piedalījās sporta kluba «Dandijs» sportisti. Lai gan nepilnā sastāvā, tomēr izdevās visiem no komandas tikt pie medaļas.

•  Samanta Dzīle — rezultāts 35 kg —  sieviešu grupā, 76 kg kategorijā ierindojās 3. vietā.
  •  Edgars Tīfentāls — rezultāts 177,5 kg — vīru grupā, 120 kg kategorijā izcīnīja 1. vietā.
  •  Lauris Krišjānis — rezultāts 100 kg — junioru grupā, 74 kg kategorijā sīvā cīņā piekāpjoties konkurentiem, ieguva 3. vietu.
  • Arnolds Bergmans — rezultāts 105 kg —  junioru grupā 93 kg kategorijā cīņā ar citiem sportistiem izcīnīja 1. vietu.

Komandu kopvērtējumā no 21 komandām sporta klubs «Dandijs» ierindojās 10. vietā!

Turpinājumā sporta kluba «Dandijs» jaunieši un juniori gatavojās Latvijas čempionātiem klasiskajā spiešanā guļus un spēka trīscīņā, kas jau pavisam drīz norisināsies Gulbenē un Valmierā.