Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām ģimenes uz bezmaksas vasaras nometni 06.07.2021. plkst. 13.18

Kurzemē dzīvojošās ģimenes, kas ir apsvērušas iespēju kļūt par aizbildņiem, adoptētājiem vai audžuģimenēm, aicinām pieteikties integratīvai diennakts nometnei «Ar spēka sauli sirdī», kas notiks no 20. līdz 22. augustam Mērsraga novada Upesgrīvā.

Nometni projektā «Kurzeme visiem» organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA «Stieress», un tajā būs iespēja, baudot dažādas aktivitātes, tikties ar bērniem no sociālās aprūpes centriem un potenciālajām audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem, gūt papildu zināšanas un iemaņas par bērnu uzņemšanu ģimenēs, kā arī dzirdēt pieredzes stāstus, kas iedvesmos un palīdzēs pieņemt lēmumu.

«Kurzeme visiem» logotipu ansamblis 2021

Norises laiks: 2021. gada 20. – 22. augusts.

Norises vieta: Upesgrīva, Mērsraga novads.

Pieteikšanās nometnei līdz 2. augustam: aizpildot anketu tiešsaistē (dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc apstiprinājums par dalību tiks nosūtīts individuāli līdz 5. augustam).

Nometnes programma: pieejama tiešsaistē.

 

Nometnes mērķis ir neformālā un piedzīvojumiem bagātā atmosfērā saliedēt bērnus, vecākus un pat veselas ģimenes! Tās ietvaros paredzēta plaša programma kopīgām un atsevišķām aktivitātēm lieliem un maziem dalībniekiem savu talantu, spēju izpratnei, kopības garam un saliedētībai.

 Plašākai informācijai par nometni aicinām sazināties ar SIA «Stieress» pārstāvjiem: kempings.stieres@gmail.com vai tālr. 26633454.

 

Laura Homka
projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com