Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām izbaudīt Ziemassvētku gaisotni Talsu Radošajā sētā! 09.12.2021. plkst. 15.58

11. decembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 mīļi gaidīsim Ziemassvētku tirdziņā.

Iespēja iegādāties karstos dzērienus, piparkūkas, našķus, piparkūku mīklu, amatnieku darinātas svētku dekorācijas, dāvanas, sveces, skaistumlietas un dažādus citus darinājumus.

Pēc Ziemassvētku vecīša rīkojuma, līdz 12. decembrim Radošajā sētā darbojas Rūķu pasts, kurā tiek gaidītas bērnu vēstulītes, zīmējumi un sveicieni Ziemassvētku vecītim.

To visu pārbaudīt, apskatīt un talsiniekus satikt būs ieradušies sniegavīrs Olafs un ziemeļbriedis Rūdolfs.

 

Vēl decembrī Talsu Tautas namā —

  •  Visu Ziemassvētku gaidīšanas laiku Talsu Tautas nama Radošā sēta rotājas svētku noskaņās, aicinot pastaigāties un fotografēties, apskatīt audēju kopas «Talse» un tautas lietišķās mākslas studijas «Dzīpars» veidoto ziemas skatlogu un vakaros no plkst. 17.00 līdz 19.00 vērojams arī «Dzīvais skatlogs», kurā fotogrāfs Uldis Balga uz vietas rada cianotopijas, kas uzņemtas pēc Andra Kalnozola romāna «Kalendārs mani sauc» motīviem.
  •  Visu mēnesi Talsu Tautas nama foajē darbojas īpašais Ziemassvētku fotostūris.
  •  No 10. decembrī plkst. 18.00 ielūdzam uz Jura Bērziņa-Soma fotoizstādes «Vieglā atlētika» atklāšanu, kur būs redzami arī mūsu puses pazīstamākie atlēti.
  • 11.decembrī plkst.16.00 vārdu un mūzikas mirkļi talsinieces Indras Kļaviņas grāmatas «Roterdamas raibās rindiņas» atvēršanas svētkos.
  • 16. decembrī plkst.17.00 Talsu Tautas nama senioru koris «Atbalss» gaidīs savus klausītājus koncertā «Balti Ziemassvētki nāk…»
  • 18. decembrī plkst.12.00 muzikālā izrāde bērniem «Kā kļūt par ziemassvētku vecīša palīgu», kurā ķepu patruļas suņuki Čeizs un Skaja parādīs Bembijam un skatītājiem, kā kļūt par Ziemassvētku vecīša lielo palīgu.
  • 19. decembrī plkst.13.00 skaistu svētku noskaņu radīs Talsu Tautas nama sieviešu koris «Vaiva» koncertā «Atnākšu pie sevis».
  • Ziemas saulgriežu tradīcijas un folkloru izzināsim 20. decembrī plkst.19.00 Radošajā sētā kopā ar Talsu Tautas nama folkloras kopu «Talsi».

 

 Skaistu un prieka pilnu svētku gaidīšanas laiku un uz tikšanos Radošajā sētā!

  

Apmeklējot pasākumus, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Pasākumu kopā ar vakcinētu pieaugušo var apmeklēt nepilngadīgi bērni. Bērniem līdz 12 gadu vecumam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu.

Apmeklējuma laikā jālieto sejas aizsargmaskas.

 

Talsu Tautas nams

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com