Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina darbā Kaļķu bibliotēkas vadītāju 15.10.2020. plkst. 08.15

Dundagas novada Centrālā bibliotēka izsludina vakanci uz Kaļķu bibliotēkas vadītāja  amatu (20 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Profesijas kods: 3433 01.

Uz vakanci var pieteikties jebkurš pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis, kurš iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • vismaz vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība. Neesot bibliotekārai izglītībai būs jāturpina izglītība, iegūstot bibliotekāra kvalifikāciju.
  • informācijas iegūšanas un analīzes prasmes;
  • labas datorprasmes;
  • precizitāte;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem.
  • prasme uzstāties auditorijas priekšā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt Kaļķu bibliotēkas lietotāju bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu;
  • organizēt Kaļķu bibliotēkas darbu;
  • organizēt Kaļķu bibliotēkas apkalpes zonā bibliotēku, literatūru un lasīšanu popularizējošus pasākumus.

  • Papildus pamatdarbam jāveic apkopēja pienākumi un apkures sezonā jākurina malkas krāsns.

Pieteikuma dokumenti:

  • dzīves apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule ietverot redzējumu par Kaļķu bibliotēkas darbu;
  • izglītības dokumentu kopijas;
  • var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu (iegūti pēdējos 3 gados) kopijas;
  • var iesniegt rekomendācijas un atsauksmes.

Mēs piedāvājam:

  • slodzes tips:  20 stundas nedēļā;
  • atalgojumu no 375 € mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • apkopējas darba pienākumi (tīrāmā platība 40,4m2) atalgojums no 43 € mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • apkures sezonā (01.oktobris – 30.aprīlis) 1 malkas krāsns kurināšana, atalgojums no 43 € mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • darba uzsākšana  01.12.2020.
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas;
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • interesantu darbu.

Pieteikumu, kam jāsatur visi iesniedzamie un prasībām atbilstošie dokumenti, var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu – Dundagas novada Centrālā bibliotēka, Talsu iela 7, Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270, iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Dundagas novada Centrālajā bibliotēkā, darba laikā, uz aploksnes jābūt norādei «Vakancei uz Kaļķu bibliotēkas vadītāja amatu» vai iesūtīt e-pastā biblioteka@dundaga.lv, ar norādi «Vakancei uz Kaļķu bibliotēkas vadītāja amatu».

Pieteikums jāiesniedz vai jāiesūta līdz 2020. gada 2. novembrim plkst. 17.00. Pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Pieteikumu izvērtēšanas komisija sazināsies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti dalībai darba intervijā.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances kandidātu atlases norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā, atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām un Darba likumam.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.