Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina darbā aprūpētāju 09.08.2019. plkst. 10.10

Dundagas novada Sociālais dienests aicina darbā aprūpētāju uz 0,5 darba slodzi uz noteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt klientu ikdienas sociālo aprūpi;
  • veikt ar  klienta aprūpi un dzīvesvietas uzkopšanu saistītus darbus (malkas, ūdens ienešana u.c.).

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • stabilu atalgojumu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • apmācības darba pienākumu apguvei.

Prasības:

  • vidējā izglītība vai vidējā profesionālā izglītība, priekšroka ir pretendentiem ar aprūpētāja kvalifikāciju;
  • prasme pieņemt lēmumu un izrādīt iniciatīvu;
  • prasme organizēt darba procesu;
  • labas komunikācijas spējas, iejūtība;
  • spēja strādāt patstāvīgi;
  • augsta atbildības izjūta, precizitāte;
  • B kategorijas autovadītāja tiesības.

Līdz 22.  augustam jāiesniedz vai pa pastu jānosūta Dundagas novada  Sociālajam dienestam Talsu ielā 7, Dundagas pagastā, Dundagas novadā:
• pieteikuma vēstule;
• pretendenta CV;
• izglītības dokumentu kopija.

Uzziņas pa tālruni 63200803, 26618686, e-pasts: soc@dundaga.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.