Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Adventa laika atskaņas 09.01.2014. plkst. 11.59

Ziemassvētku gaidīšanas laiks pērn bērnudārza «Kurzemīte» grupiņā «Pienenīte» izvērtās neparasts. Par to īpašs paldies audzinātājai Intai Grīnītei! Vārds viņai.

Mūsu grupiņā ir bērni, kas nāk gan 3. gadu, gan tikai pirmo. Pērn kopā ar bērniem apmeklējām luterāņu un baptistu baznīcu. Domājām, kā šogad Adventa laikā sagatavoties Ziemassvētkiem. Pirmajā Adventa nedēļā uz nodarbību aicinājām Paulas Betijas māmiņu Zintu Rozefeldi un Marijas Hannas māmiņu Zani Rozefeldi-Kristiņu, kas kalpo arī luterāņu draudzes svētdienas skolā. Viņas parādīja multenīti, kurā bija attēlots Ziemassvētku stāsts. Tad atkārtojot filmiņas notikumus, Zane, Zinta un bērni darbojās pie flaneogrāfa. Pēc tam gatavoja gaismas lukturīšus, kas simbolizē Kristus gaismu mūsos. «Arī katrs labais darbs ir kā gaismiņa mūsu sirsniņās,» sacīja Zane.

Otrajā Adventa nedēļā vecāki gatavoja uzstāšanos saviem bērniem. Tā tika turēta lielā noslēpumā, un bērniem šis muzikālais uzvedums izvērtās par brīnišķīgu pārsteigumu. Tēma bija par eņģeļiem.

Trešajā nedēļā turpinājās Eņģeļu pilsētiņa: cepām piparkūkas, tad aicinājām vecākus un viņus cienājām. Katrs «Kurzemītes» bērns saņēma no Norvēģijas atvestās dāvanas, ko dalīja Andis un Ilona Ansbergi.

Diānas Siliņas teksts, Zanes Rozefeldes-Kristiņas, Zintas Rozefeldes un Zanes Grīnītes foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ziemassvētku gaidīšanas laiks bērnudārzā «Kurzemīte

Atslēgvārdi
svētki, bērnudārzs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com