Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

1836 jeb Sirds svētki pašapziņai 16.05.2016. plkst. 11.03

15.V Kolkasragā kustība «1836» ieraka pirmo ceļa stabu un vēlāk ar turpinājumu tautas namā iekustināja līdzcilvēkus sirsnīgai virzībai uz Latvijas 100 gadu jubileju.

Piedaloties Imanta Ziedoņa fondam «Viegli» un draugiem, tostarp SIA «Kolkasrags» direktoram Jānim Dambītim, daudziem kolciniekiem un viesiem, Kolkasraga liedagā septiņos pēcpusdienā ar daudzu roku piepalīdzību zemē nostiprināja stabu, uz kura ir rakstīts «Aplido, apceļo, apmīļo Latviju» un skaitlis 1836, kas ir Latvijas robežlīnijas kopgarums.

Iepriekšējās divās avīzēs jau rakstījām par ieceri līdz mūsu valsts simtajai dzimšanas dienai izveidot maršrutu apkārt Latvijai, mazliet platākā joslā nekā robežlīnija, domātu braucējiem un kājāmgājējiem. A/s «Latvijas valsts meži» (LVM) ir atbalstījusi nodomu — ceļu marķēt ar stabiņiem, un arī pirmais simboliskais stabs ar svārstā iestiprinātu akmeni ir no LVM dāvinātas priedes.

Vakara otrā daļa tautas namu piepulcēja tik pilnu, ka adatai nebija, kur nokrist. Tik milzīgas labas enerģijas caurstrāvotu koncertu sen nebija izdevies piedzīvot, un par to liels paldies Renāram Kauperam ar draugiem! Būtībā visi klātesošie bija reizē dalībnieki un klausītāji, uzstājās daudzi viesi, no kuriem liela daļa bija līdzbiedri fonda divu dienu gājienā no Miķeļtorņa līdz Kolkai.

Liedagā trāpīgu tautasdziesmu noskaitīja Jānis Dambītis:

«Pilna Dieva pasaulīte
Sīku, mazu šūpulīšu,
Kā to vienu kustināja,
Visi līdzi līgojās.»

Atliek vien novēlēt tiešām kustēties un līgot līdzi visam gaišajam, radošajam, iedvesmojošajam. Uz to mudina pati iecere, fonda «Viegli» nudien «vieglais», ziedoniskais, pilnīgi nekomerciālais gājiens un «gājiens». Lai mīlestībā cits citu sasildām un iedvesmojam!

A.Pinkena foto galerija failiem.lv »

 

Alnis Auziņš

Ineses Dāvidsones un Alda Pinkena foto

Vairāk nākamajā «Dundadzniekā»

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Kustības «1836» atklāšanas pasākumā

Atslēgvārdi
Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com