Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pavasara kauss volejbolā 21.05.2019. plkst. 09.59

11. un 12. maijā Rīgā Notika Latvijas Volejbola federācijas 2019. gada «Pavasara kausa izcīņa jauniešiem».


Pavasara kross 20.05.2019. plkst. 17.59

8. maijā Vandzenē norisinājās Talsu novada atklātā olimpiāde skolu sportā krosa stafetēs. 

Kolkas pamatskolas meiteņu komanda — Anda Miezava, Amanda Miezava un Sendija Jansone ieguva 1. vietu. Sveicam meitenes un sporta skolotāju Jāni Skarbinieku ar izcilo sasniegumu!

Dundagas vidusskolas meiteņu komanda, kuru pārstāvēja Elza Digna Klēvere, Māra Elīza Sila un Alise Ceple sacentās 3×1000 m skrējienā. Apsveicam jaunietes un viņu skolotāju Unu Silu ar teicamu rezultātu — 2. vietu!

 

 


Otrā posma rezultāti novusā 20.05.2019. plkst. 10.43

Svētdien, 19. maijā, notika novusa čempionāta otrais posms Kolkā. Šoreiz pulcējās 14 dalībnieki, izspēlējot savā starpā trīspadsmit kārtas, lai noteiktu, kurš tad ir labākais.


Bērnu riteņbraukšanas sacensību rezultāti 16.05.2019. plkst. 11.33

Lai arī sestdien, 11. maijā, nespīdēja saule un nebija īpaši silts, tas netraucēja 29 dalībniekiem tikties Dundagas pils parkā uz bērnu riteņbraukšanas sacensībām.


Latvijas pludmales volejbola sacensību pirmais posms 16.05.2019. plkst. 11.27

Klāt Latvijas pludmales volejbola sacensību 5. sezonas pirmais posms! Tiekamies Kolkā, sestdien, 18.maijā!

Pieteikšanās un nolikums www.latvijaspludmale.lv


Otrais posms novusā 15.05.2019. plkst. 10.41

Klāt otrais posms Dundagas novada individuālajā čempionātā novusā.

Tiekamies 19.maijā plkst. 10.00 Kolkas tautas nama lielajā zālē!


Kolkas novusisti Talsos 13.05.2019. plkst. 16.27

 Kolkas sporta kluba novusistu komandas dalībnieki Juris Kalmanis, Dita Kalmane, Ivo Fridrihsons un Aldis Tindenovskis 12. martā  piedalījās Talsu sporta nama kausa vienspēles sacensībās novusā.

17 dalībnieku konkurencē  Juris Kalmanis izcīnīja 2. vietu; Aldis Tindenovskis — 3. vietu; Ivo Fridrihsons — 7. vietu un Dita Kalmane — 11.vietu.

Sveicam!

 



Kuldīgas novada sporta skolas atklātajā čempionātā šahā 07.05.2019. plkst. 09.28

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Kuldīgā pulcējās jaunie šahisti no Kurzemes un arī Rīgas. Viņu vidū bija arī divpadsmit Dundagas vidusskolas šaha pulciņa audzēkņi.


Volejbolistu panākumi 03.05.2019. plkst. 13.09

23. un 27. aprīlī Cēsīs notika Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā.U-13 grupā zēniem (2006. gadā dzimušie  un jaunāki) valsts mērogā Dundagas komanda ieguva augsto 3. vietu.


Novusa čempionāta pirmā posma rezultāti 30.04.2019. plkst. 10.33

Sestdien, 27. aprīlī, Kolkas tautas nama telpās norisinājās Dundagas novada individuālo novusa sacensību pirmais posms, kurā piedalījās 10 dalībnieki.


Skrituļriteņu un BMX velosipēdu rampas noteikumi 29.04.2019. plkst. 16.46

  • Rampa paredzēta lietošanai un braukāšanai ar skeitbordu, skrituļslidām, BMX velosipēdiem un skrejriteņiem.
  • Kategoriski aizliegts pa rampu staidzināt dzīvniekus, pārvietoties ar motorizētiem tranpsortlīdzekļiem, braukt alkohola reibumā vai citu narkotisko vielu ietekmē.
  • Rampu un tās elementus atļauts lietot tikai tam paredzētajam mērķim un pielietojumam.
  • Vienlaicīgi rampu drīkst lietot tikai viena veida braucamrīka braucēji.
  • Rampu un tās elementus atļauts lietot tikai ar aizsarglīdzekļiem (ķivere, ekoņsargi, ceļu sargi un cimdi).
  • Rampa paredzēta lietotājiem, kas vecāki par 14 gadiem.
  • 12 līdz 14 gadus veci bērni rampu drīkst izmantot tikai vecāku vai pavadoņa klātbūtnē.
  • Rampa un tās apkārtne jāuztur tīra un kārtīga. 

 

Ja rampu izmantojat kopā ar bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, jūs uzņematies visu atbildību, kas saistīta ar bērnu savainošanās risku.


Panākumi šaha mācību gada izskaņā 15.04.2019. plkst. 12.41

Ļoti labus panākumus aprīlī guvuši Dundagas vidusskolas šaha pulciņa audzēkņi – gan Talsu sākumskolas atklātajā čempionātā, gan Latvijas Skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālajā finālā.  Pirmajā turnīrā uzvarēja dundadznieki Emīls Ķiršakmens un Anna Rebeka Irbe, savukārt Kurzemes finālā Kuldīgā vidējā grupā zēniem trešo vietu un ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā izcīnīja Matīss Vīksna.


1 2 3 4 ... 25